Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg szeretnem tudni, hogy a...

Meg szeretnem tudni, hogy a Skoda Felicia 1.6 Mpi (55kw) motor megeggyezik-e a Skoda Octavia 1.6 i (55kw) - os motorral?

Figyelt kérdés
Szeretnem az Octaviaba beletenni a Felicia csupasz motorjat,ugy h.az Octis motorrol minden egyes alkatreszt atrakni a Felicia motorra,es nem tudom h.pontosan eggyezik-e minden.

2013. júl. 5. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Na várj. Ha a Felicia motorja MPi, az Octaviaé pedig csak i, akkor nem értem, hogy mit akarsz átrakni az Octaviaból. (Lehet, hogy én értettem félre valamit)


Ebből kifolyólag az egész kérdésedet nem értem. Mármint az értelmét. :D

2013. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja sorry,nem irtam h.miert akarom kicserelni....az Octimba az eredeti motor van...162 000 km-rel...kb 30- 40 000 km- rel ezelött jóformán 1 liter motorolaj volt benne,mert falta az olajat...es azután mindeg utantoltottem...de most jelentkezett a hiba h.a motorom bekopogott...pontosabban a főtengely...több szerelő is ezt allitja h.a főtengely kopog...es mar nem huzza sokaig...a motor GO zasa sokkal tobbe volna,mintha veszek bele egy masik hasznalt motort...ezert kell a csere...
2013. júl. 5. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Maga a motor ugyanaz, mind 2nek AEE motorkódja van.
2013. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is igy tudom,csak azért nem voltam mar biztos benne 100% ra,mert valaki azt allitotta h.az nem ugyan az es h.nem paszol...de köszönöm.
2013. júl. 6. 12:23
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Gyujtótrafó az ugyan az a kettőnélú

2014. aug. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!