Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda 120 veterán autónak?

Skoda 120 veterán autónak?

Figyelt kérdés

Egy ismerősünk el akarja adni a Skoda 120 autóját, amelynek ő az első és egyetlen tulajdonosa. Gyári fényezés, 130ezer km. Jelenleg nincs kocsim és nem ilyen autót terveztem venni, de arra gondoltam, hogy megveszem, mert tényleg nagyon szép állapotú. De nem ismerem a típust, mert akkor születtem, amikor vette.

Mennyire megbízható, a megfelelő karbantartások mellett?(Garázsban volt idáig és ezután is ott lenne.)

Alkalmas-e akár mindennapi használatra? (Nem használnám mindennap, de felvetem mint elvi lehetőséget, vagy ha a helyzet úgy hozza.)

Néha városban és kirándulásokra lenne használva.

Fogyasztása városban és hosszútávon? (Ismerősöm szinte csak városi, rövid utakra használja és azt mondja, hogy 7-8liter, országúton 6liter,de más forrásból is hallani szeretném.Valamint eladáskor hajlamosak megszépülni a fogyasztási adatok.)


2013. júl. 8. 13:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem muszáj tőlük venned van más is aki eladja a skoda 120 legalább ugyan olyan állapotban,annyi hogy lehet hogy utaznod kell érte majd .

Tessék itt egy pár skoda 120 150.000-ig

[link]

2013. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Macilaci: Igaz, de nem Skoda 120-t akartam venni.Még kocsi nélkül is elvagyok, de ezt a kocsit ismerem gyerekkorom óta. Nagyon szép fénye van a folyamatosan garázsban tartástól, az ápolástól és télen sem volt használva, csak száraz időben. Kevés km, annyira tuti állapot, amennyire egy Skoda lehet. Ezt ismerem. Ha veszek ilyen típust, akkor csak ezt veszem meg. Másikat már eddig is kereshettem volna.

De azért köszönöm a segítséget!

2013. júl. 15. 20:20
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja értem .Nincs mit.
2013. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!