Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet azt megcsinálni...

Hogy lehet azt megcsinálni etz-nél, hogyha jár a motor valami izzó égjen? Szal ilyen kis led a műszerfalba vagy valami. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Már van ilyen jelzés rajta csak fordítva: a töltés visszajelző járó motornál kialszik, ha leáll akkor világít amíg gyújtáson van.

Azt ne mondd, hogy nem veszed észre a seggeden, ha jár az ETZ motorja!

2013. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták: ott a töltésvisszajelző. Ha elalszik, jár a motor, ha kigyullad, megállt. Egyébként meg a nyereg bizsergéséből és a tükrök remegéséből is észre lehet venni, hogy működik a motor, mert hiába a gumiágyazású blokk, rendesen remeg az ETZ.
2013. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
aj félreértelmezitek a kérdést. olyan kis égőt szeretnék bekötni, ha jár a motor, akkor világítson
2013. júl. 8. 20:15
 4/8 A kérdező kommentje:
szóval, ha üzemben van
2013. júl. 8. 20:20
 5/8 A kérdező kommentje:
hahó valaki? lehet hülye kérdést tettem fel
2013. júl. 8. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:
meglehet csinálni nekem ts-em volt és égett egy kis led mikor járt a motor azt már házilag alakitották bele. hogy miként kell bekötni az egy jó kérdés mert én nem értek hozzá de valaami szaki emgmondja.
2013. júl. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem kell ide szaki rákötöttem egy biztosítékra :d
2013. júl. 9. 15:54
 8/8 A kérdező kommentje:
non fasza lett
2013. júl. 9. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!