Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jólnézneki a...

Szerintetek jólnézneki a mteál piros suzuki sx4-em motorháztején egy metallica felirat vagy valami ilyesmi?

Figyelt kérdés
[link] valami ilyesmire gondoltam

2013. júl. 8. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha én meglátnék egy ilyet az utcán, tuti, hogy kiröhögném.

Amire az van ráírva, hogy Metallica, abból legalább a zenekar egy tagja utazzon már. :)

2013. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha annyira ki akarod fejezni a rajongásodat (egyébként én is szeretem a Metallicát, bár nekem a Kill 'Em All-nál megállt az idő), akkor inkább tenyérnyi matrica a hátsó üvegre belülről. Ebből a grafikából egy dekoratőr/grafikus hipp-hopp csinál öntapadós matricát (a keleti országrészben élőknek: levonót :D )

Ha elmúltál 20 és motorháztető méretű zenekaros feliratot teszel a géptetőre, akkor esélyes, hogy komolytalannak fognak nézni. A kollégák, a főnök, a csajok - míg egy ilyen diszkrétebb matricával is látják, akár témaindítónak is megteszi, mégsem leszel vele nevetséges.

De a te autód, azt csinálsz amit akarsz.

2013. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lenne, de csak ha tennél rá a Homasitában kapható minőségi kiegészítőkből is.

Valahogy így:

[link]

2013. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Picit nagy lenne egy teljes motorháztetőre, üvegre még okés, esetleg még valahova hátulra lehetne elhelyezni kis méretben, ami még nem annyira tulméretezett.
2013. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még mindig értelmesebb egy ilyen "tuning", mint ha 20"-os alufelniket, vagy spoiler-t tennél fel. De szerintem se kéne ilyen hatalmas matrica, inkább csak 1 kicsi. :)
2013. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Metallica felirat jó, na de egy Suzulira???? Pff
2013. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Autóra egyedi alkotásokat szoktak festeni, nem zenekari és egyéb logókat. Azonkívül mi lesz, ha eladásra kerül az autó? Sanszos, hogy nehéz lesz emiatt eladni. Akkor inkább már valamilyen nyomtatott fólia kerüljön a motorháztetőre. Nekem volt régebben egy olyan ötletem, hogy a motorháztetőn legyen egy olyan festés, mintha nem is lenne motorháztető és így látszana a motor. Ez esetleg egy kreatív ötlet, de ez is inkább egy olyan autón hat komolyan, amelyik az erejéről híres.
2013. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!