Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan autó/motorszerelő...

Van olyan autó/motorszerelő Budapest környékén aki magánórákat adna egy 15 éves fiúnak akit érdekel a téma?

Figyelt kérdés
Régóta érdekel az autó/motorszerelés, de sajnos a családomban nincsen senki aki értene hozzá.

2013. júl. 9. 13:24
 1/5 kovpet ***** válasza:
Szerintem ne magánórákat akarj venni, hanem menj el egy szerelőhöz dolgozni. Úgy kapsz pénzt is és tanulsz is.
2013. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van itt autószerelő műhely, de ha nincs semmi alaptudásom akkor mire fel kapnék pénzt?
2013. júl. 9. 16:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát inkább magánórák érdekelnének.:)
2013. júl. 9. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:

15 évesen még nem is alkalmazhatják egyáltalán ha jól tudom, csak 16 felett...


Olvass, szerintem első lépésben az kiválóan megteszi. Aztán amikor legközelebb valamelyik szülőd szervízbe viszi a kocsit, akkor menj velük és ha a szerelő megengedi maradj ott és nézd mit csinál.

Azért kell előtte olvasgatni, hogy amikor felemeli a kocsit és elkezdi piszkálni az alját ne azt lásd, hogy "kitekeri a valamit az izéből és kifolyik a fekete trutyi", hanem "kitekeri az olajleeresztő csavart az olajteknőből és leengedi a fáradtolajat".

Ugye kérdezni lehet sokféleképpen, de akinek már egy minimális tudása van az nem kérdez hülyeségeket. Vagy legalábbis nem annyiszor, mint aki nem tud semmit. :)


Elsőre ezt - jó régi, de az alapvető dolgok benne vannak.


[link]


(ingyenes regisztráció után le tudod tölteni)


Aztán ha ezt elolvastad, akkor könnyebben fog menni az új technika megértése is. Na meg látni fogod mennyit fejlődött az autóipar az elmúlt 60 évben.


Más könyvek amik eszembe jutottak szerintem túl részletesek egyenlőre. De azért egyet belinkelek:


[link]

2013. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2013. júl. 9. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!