Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A rendőrök mennyire veszik...

A rendőrök mennyire veszik komolyan azt a korlátozást ami váltós/automata motorra vonatkozik?

Figyelt kérdés
Most ugyebár aki elmegy mopedjogsit csináltatni és automata motorral megy az nem vezethet váltósat. Ez egy nagyon hülye dolog! Szóval ha automatás jogsival megyek mondjuk Simson-on akkor megbüntet a rendőr és ha igen akkor mekkora összegre?

2013. júl. 9. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom honnan veszed ezt a hülyeséget, hogy aki elmegy mopedjogsit csináltatni és automata motorral megy az nem vezethet váltósat...
2013. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem hülyeség, ha autómatán vizsgázol, az bekerül a jogsiba! És azzal csak autómatát lehet vezetni! Hogy mennyire veszik komolyan? Hát nézd a rendőröknek kvóta van, hogy mennyit kell birságolniuk, és hát ez ugye egy tökéletes indok erre, mert ez a törvény. Konkrét összegről nem tudok mit mondani, én nem jártam ilyen cipőben.
2013. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Hát figyelj, ezt hidd el komolyan veszik!


1. Egy bevételi forrás

2. Mivel a jogsid nem érvényes kuplungos motorra, ezért olyan, mintha jogsi nélkül vezettél vna amiért ugye bár igen csak harapnak a rendőrök.


Összegezve megszívtad mikor robogón vizsgáztál

2013. júl. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen csak kocsinál van...
2013. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
ez autóra és nagymotorra vonatkozik. Segédmotor esetén nincs ilyen, nem igaz amit mondott a többi válaszoló
2013. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Motorra és autóra is vonatkozik a korlátozás. Amennyiben automatán vizsgázol, az bekerül a jogsidba mint korlátozás!
2013. júl. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor igazságot teszek a dolgokban:

Ha B-s jogosítvánnyal együtt kapod meg a segédmotor jogsit, akkor nincs ilyen korlátozás, hiszen váltós autón vizsgáztál.

Ha mopedre vizsgázol csak, akkor esetleg számíthatsz erre, bár úgy tudom, hogy közel egy éve erre vonatkozó törvényi szabályozás nem volt érvényben.

Professzor Úr voltam.

2013. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 50 es robival vizsgáztam és 4 szer állítottak meg 50 es enduróval (váltós) és nem szolt egy szót se.
2016. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!