Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket olcsobb fenntartani...

Melyiket olcsobb fenntartani Opel f astra vagy Opel tigra?

Figyelt kérdés

üdv


van egy Opel f astram 94-es 1.4 se motoros kiváló állapotban, csak szeretnék mellé egy ugyan ilyen olcso magyar pénztárcából fenntartható kisautót, és az opel tigrara gondoltam. Mi a véleményetek róla ? vagy érdemesebb egy másik opel astrat venni ?



2013. júl. 10. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi extra, jó autó, asszem ugyan az az 1.4-es motor van benne, mint az Astra-ban, szóval nagy meglepetés nem fog érni.
2013. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én a Tigrára szavazok :) Nekem is az van, 23F vagyok és maximálisan meg vagyok vele elégedve! 1.4 16V 980kg kasztni jól megy! Egyedül vagyok, szóval tökéletesen megfelelő, de ha lesz párod, még úgyis. Nagyon sok alkatrésze egyezik a Corsával, olcsó fenntarthatóságú autó és mégiscsak coupe nem tudom hány éves vagy. De ha picit nagyobbat szeretnél akkor Astra, mert a Tigrába hátul nem szívesen utaznék hosszú távon a kis hely miatt...az egy fiatalos csajmágnes :))
2013. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia én is 23 F vagyok :) és van barátnőm de ahogy mondod megfontolom majd késöbb a vásárlást :) mert ha olcso és nincs sok gond vele akkor 2 dik autonak nagyon jo :) mert a forma világa is szép jobb mint a TT kabrió sztem :)
2013. júl. 14. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!