Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ETZ 250-t, teljesen pöpec...

ETZ 250-t, teljesen pöpec gyári állapotban, friss műszakival mennyiért lehet venni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100-150
2013. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

adam993!


Akkor miért látok én itt 270-390 ezres árakat? Hangsúlyozom, 100%-os eredeti gyári állapotút keresek!


Nem egy lejárt műszakis, szétberhelt, csörgő motorú csotrogányt!


[link]

2013. júl. 10. 20:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Most a műszaki nem akkora tétel. De ahogy látom, te olyat keresel, ami olyan, mint ami most gördült ki a gyárból. Azoknak viszont elkérik az árát. Nálam a gyári azt is takarja, hogy maradt minden a gyári, azaz nem nyúltak hozzá. Mondjuk ezeknél ugye fakóbb a fényezés, kicsit csörgősebb. De amilyet te szeretnél, azok olyan árban vannak.
2013. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem. Úgy értettem a gyárit, hogy ne legyen sportkipufogó és egyéb baromság rajta!


Egyébként igazad van! Olyat keresek, ami mintha most gördült volna le a futószalagról és a hangja is baromi jó!

2013. júl. 10. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor erre két lehetőség van: Vagy megfizeted ezeknek az árát, vagy keresel 100-150 körül egy normál állapotút, és saját kezűleg felújítod. Nem akkora a tétel. A blokk olyan 20-30-ból kijön(fúrás+dugó+gyűrű+csapágyak+szimeringek), Fényezés is kb. ennyi. Aztán mondjuk lánccsere, üléshúzás, ilyenek, ez is olyan 20-30, és van egy patika Mz-d. Csak ugye ez idő, és munka, de legalább elmondhatod magadról, hogy új életre keltetted, és jó érzéssel tölthet el, hogy igen, ezt te csináltad.
2013. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5.


Annyira nem értek a szereléshez! Ha meg szerelővel csináltatom, akkor munkadíjra is minimum 20 ezret rá tehetnék! Így mindjárt a 150-ért megvett motor, már 250-ben van és még át sem írattam még nem is tankoltam bele és nem is túráztam!


Nem, ezt semmiképp sem! Köszi az infót, de úgy tervezem, inkább egy frissen felújított, teljes gyári állapotba hozott motort veszek, amihez nem kell hozzányúlnom évekig!


Nincs igazam? Meg lehetőleg friss műszakival legyen! Így csak a biztosítást kell befizetnem és az átíratást, forgalmi csere, törzskönyv, eredetiség vizsgálat!


Utána csak tankolni kell bele és lehet túrázni! Ez így cakkon pakk, kb 300 ezerben lehet.

2013. júl. 10. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem egy bonyolult szerkezet az ETZ. De ha neked így jobb, akkor vegyél egy készet. Mondjuk engem valahogy örömmel töltene el, ha olyan motorral mennék, amit én keltettem újra életre. De minden ember más. Átírásra számolj olyan 40 körül.
2013. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


egyébként ez teljesen korrektnek tűnik.

2013. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!