Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire tartós, ha beragaszto...

Mennyire tartós, ha beragasztom az olajteknő alján a jukat? 200 km-re vagyok otthonról. Vagy esetleg akár sokkal többet is kibír?

Figyelt kérdés
Kb 1 cm2 -es jukat csináltam, ahogy bele mentem az egyik kerékkek egy gödörbe.

2013. júl. 10. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
juk? gratulálok.
2013. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem bíznám a ragasztásra, mert ha rosszkor enged el mégis, az sokkal többe is kerülhet, mint a javítása.
2013. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne legalább egy fémlappal behegeszteni, vagy ha eléggé vastag az olajteknő anyaga, akkor lehet bele menetet vágni, és egy csavart beletenni (persze csak ha bent nem zavar semmit. Kell belőle elvágni). Ha van ott valami kis műhely, és van lehetőséged levenni az olajteknőt, akkor egy csavart bele anyával, két nagy alátéttel, és jó erősen meghúzni. Otthon vszont érdemes kicserélni.
2013. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csak egy apró kis jukról van szó gond nem lehet. ha viszont lyukról beszélünk akkor nem kellene ragasztani.
2013. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
200km-t semmiképpen sem mennék úgy, sokkal többe is kerülhet ha útközben nekiáll megint ereszteni és a motornak is baja lesz...
2013. júl. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van kimondottan erre a célra kétkomponensű ragasztógyurma. A végleges megoldás a hegesztés lesz.
2013. júl. 11. 07:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de 200km valóban sok. Nem csak a motorod épségét kockáztatod, hanem ha kifolyik az olaj, akor a többi autós, főleg motoros életét is kockáztatod! Mi lett? beragasztottad?
2013. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Beragasztottam 2 komponensű fdmragasztóval, tettem rá vékony lemezből egy foltot, mintha biciklibelsőt ragasztanák. Mentem vele kb. 300 km-t, abból 100 földes, és alsóbbrendű út volt. (ez okozta a problémát is)

A ragasztás kibírta, nem is szivárgott.

2013. júl. 12. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!