Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért a suzukisok miatt kell...

Miért a suzukisok miatt kell legtöbbet lassítani az utakon és ők akadályozzák legjobban a normális közlekedés?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ, mit nevezel normális közlekedésnek. Az ő szemszögükből az a normális közlekedés, amit ők művelnek. Ne feledd, hogy az olcsó, 8-10 évesnél fiatalabb autókban nagyon sok olyan ember ül, aki a régi Trabantját, Skodáját, Zastaváját cserélte egy ilyenre, használtautó-beszámítással, 120 havi részletre, 0% önerővel. Az ilyenek a szükségesnél is jobban vigyáznak az autóra, mert gyakorlatilag ez az egyetlen vagyontárgyuk, illetve hozzá voltak szokva a "keleti" autó menetteljesítményeihez és az utazósebesség számukra főúton nem 110 km/h, hanem csak 70, mert "a 105-ös Skodával is annyival jártam, ezzel sem sietek sehová".

Ezen autók pedig nem csak Suzukik lehetnek...

2009. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Miért a BMW-sek és a böhöm autók miatt kell a legtöbbet fékezni, hogy elkerüljük a balesetet, és miért ők akadályozzák legjobban a biztonságos közlekedést?
2009. okt. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Én is a bmw-sek miatt szívok általában... Amúgy meg, Suzukiból sok van, ezért tűnik úgy, hogy ők okozzák a legtöbb problémát.
2009. okt. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
már megint előítéletek. :(
2009. okt. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok öregember jár szuzukival mert az egyik legolcsóbb autó, de nem azért mennek lassan mert féltik a kocsit hanem mert nekik már nem olyan jók a reflexeik és lassú tempóban biztonságban érzik magukat.

Nemhiszem hogy a legtöbb 70 éves 18 évesen szerezte a jogsit, lehet hogy több gyakorlatod van neked mint neki.

Aki már 18 éves kora óta vezet és nap mint nap megy autóval az bátrabb mint az aki csak hétvégén elmegy a Tescoba vagy a piacra.

2009. okt. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A fene se tudja, én ugyanannyit szívok minden más típus miatt, mint a suzukisokkal. Nem arról van szó, hogy relatíve több a suzuki az utakon, mint például mercedes, ebből kifolyólag több a tötymörgő suzukis is?
2009. okt. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
200 ezer km -ert vezettem eddig, de én ilyet soha nem tapasztaltam
2009. okt. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se , pedig nekem Suzukim van! :DDDD
2009. okt. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez marhaság.
2009. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
lehet hogy azért tűnik úgy tényleg mert sok Suzukis van az utakon. a normális közlekedésre nem a rohanást értem hanem hogy nem teszik ki az indexet időben, bevágnak az ember elé és lehetetlen helyzeteket teremtenek. Nem akartam senkit megbántani csak ez a tapasztalatom.
2009. okt. 19. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!