Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért a suzukisok miatt kell...

Miért a suzukisok miatt kell legtöbbet lassítani az utakon és ők akadályozzák legjobban a normális közlekedés?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 22:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem a Suzukisok miatt kell sokat fékezni én inkább a 17-18 éves kölykök miatt lépek a fékre akik az apjuk 7-es BMW-jével vagy Audijával teszi a vagányt pl.: záróvonalon előz 100-al szembe jön a kocsi és szerencsétlen kapkod hogy hová tudná betenni a vasat...
2009. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ez igy egy nagy hülyeség!lehet valakinek 7 bmw-je is ha balf*sz nem muszáj ahoz suzukisnak lenni!egyébként ez vezetési rutintól függ ugyanis kispolával is jól meglehet indulni...!
2009. okt. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak azért tűnhet úgy, mert ezekből az autókból van a legtöbb az utakon. De egyszerű a dolog, egyszer számold meg mennyi normális "suzukist" látsz, és mennyit a többi márkából. Persze hajlamosabb az ember észrevenni a rosszat, de hidd el ott is a "suzukis" lenne a legtöbb
2009. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden BMW-s hülye.. 15 éves vagyok, nyáron csináltam a mopedjogsit 2 haverommal, anyám hozott haza a rutinpályáról (20 km van a rutinpálya és a lakásunk között :D)

és egy nagy egyenesbe jöttünk 100-zal, szembe jött egy 3 kamionból álló konvoly, és egy JVB-5xx rendszámú (annyira szemét nemleszek) metálzöld Suzuki Ignis állt neki előzni a 93 lóerejével, láttuk hogy jön szembe jó gyorsan, és jól be kellett fékeznünk hogy ne csattanjunk össze.. kanyar volt azelőtt, úgyhogy láthatta, hogy 3 kamion van előtte és a mi piros autónkat is tuti látta, de ő bátor és metál Suzukija van.

2009. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!