Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Malaguti f12 -ügyben...

Dedd kérdése:

Üdv! Malaguti f12 -ügyben járatos kollégákat kérdeznék fojtással kapcsolatban. Merre található, és hogy távolítható el?

Figyelt kérdés

Van nekem egy '96-os 50 köbcentis f12-őm, nagyon drága volt és nagyon rossz. Az a gond, hogy gyenge, lomha, végsebessége 70 körüli óra szerint, szóval elég lagymatag, emelkedőn nagyon küzd szegény, pedig csak 90 kilót nyomok.

Karbit kitisztítottam, alapjáratot is sokat kellett csesztetni, mert nem volt neki, de sikerült belőni. Ékszíjat leszaggata, csere megvolt. Gyertya csere is, most szép színű. 6.2-es görgők vannak benne gyárilag, most 5.5öst ajánlottak a boltban, így jobban pörög egy kicsit, de természetesen kisebb a végsebesség. Ahogy olvasgattam, ezek a gépek elmennének 80-al is gyárilag, nekem meg küzdenek meg ha 60-70-ért is, így hát felmerült bennem hogy eselteg fojtás van benne. A kipufogóban pl hogy tudom megnézni, és kivenni, ha van?



2013. júl. 12. 19:44
 1/1 Tóth Csaba ***** válasza:
tegyèl eröseb kipufogót pl. leovince tt. kèzalatkapni 10-15 / ezer. ès görgö 5.5 azjóúgy + malossi szijat esetleg atthena rakjrà. fojtàs ? nepiszkàld az kipufogoval mirajtavan ' nebarmold 0 eredmèny kb. levegöszüröt is kicserèlném malossi redfiltert rakjbele + akorigy tègybele föfúvokàt 90 mm. naigylesz jó :) a gèped.
2013. okt. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!