Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mely autómárkák azok amik jól...

Mely autómárkák azok amik jól össze vannak rakva és bírják az utakat .10-15 éves autok közt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 20:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Minden autó arra lett teremtve, hogy bírják az utakat. Ebből következik, hogy jól össze vannak rakva, hiszen ha nem lennének, akkor nem bírnák. :)


Ha autót akarsz vásárolni, akkor az igényeidet illene felsorolni, hogy segíthessünk.

2013. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Péztől függ minden, mert néhány millió forintot egy 10 éves autóért is ott lehet hagyni, passat-ok elég jó kocsik, nekünk pl. nissan primerank volt, az is tök jó autó, de max 180 ezer km el szabad megvenni, és akkor komoly hiba nélkül még 80-100 ezret el lehet vele menni. Esetleg suzuki ,olcsó javitani és lehetetlen tönkre tenni, régi opel astrák, alkatrész bontóba csomó van, sok féle választás van, attól függ mire kell, mennyit közlekedik vele az ember.
2013. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 petizacc ***** válasza:
Van több is, de nekem elsőre Az Audi A4 1.9 TDI jut eszembe.
2013. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
első válasz nem igaz van amelyik auto futóműve fele annyit bir mint egy másik ugyanolyan kategóriás. még nem döntöttem attol füg milyen melot kapok. hétköznapi használattól nyaralásig szoval mindenes lenne komolyabbat mercedes w124/w202 t vennék olcsóbb kategóriába nemtom lehet marad a suzi 300 ért aztán ha kell koltok rá még 50-100 at nemtom mennyi alkatrészárak de első auto lenne és nem versenyezni kell.!
2013. júl. 12. 20:34
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan a Porsche sportautói ilyen szempontból kifogástalanok. Igaz, hogy feszes a futóművük, de nagyon strapabíróak.
2013. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
a német autók:P
2013. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Mercedesekre nagyon sokat lehet költeni és drága minden hozzá, ilyen árkategóriába semmi kép nem ajánlom, inkább suzuki, opel autókat nézd meg...vagy ahoyg fent emlitettem nissan primera 2.0 td, nekünk nagyon bevált... bár japán kocsi, sokan rossz véleménnyel vannak...
2013. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
japán is minőség pont mint a német! am az auto ami fele annyit birt vw polo volt a jobb pedig opel astra ez egy konkrét példa ugyanolyan használat mellett. Mercikre lehet költeni pont mint másra de jobbak is alkatrész biztosan drágább de talán nem sokkal mivel kb 15 évest néztem ujonnan csak kopoalkatrészeket vennék!
2013. júl. 12. 20:59
 9/19 anonim ***** válasza:
2013. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
sokan német autó mániások, ahogy itt látszott is a kommentekbe, én azt mondom ha lenne 15 millió forintom ami nincs, akkor se biztos német autót vennék... totalcar oldalon egyébként profik adnak tanácsot neked... nézz sézt ott, és tudsz is nekik irni...:D
2013. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!