Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok linkelni motorokat...

Tudnátok linkelni motorokat 100. 000-150. 000ft-ig? Lehetöleg vízhűtéses legyen vagy bírja a hosszu útakat,50ccm, ne legyen magas (165cm vagyok),70-80km/h legyen minimum a végsebessége és legyen Zala közelélbe

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezeket a paramétereket így szépen sorban beállítgatod akármelyik használjármű-hirdető oldalon, aztán megnyomod a keresést és várhatod a csodát: hátha ad találatot:D
2013. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vegyél simsont azok bírják még 50 fokban is
2014. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
L *f* szt nem bír a simson-.-, volt 3 is mind 3 megbízhatatlan volt vagyonokat költöttem rájuk mindegyik fel lett újitva motorszerelőnél 2x legalább aztán mindig volt valami baja 2hónap alatt volt ez a 3 összesen mehetem velük 2000kmet a vétel árakon kövül még legalább 200ezer rá ment az alkattrészekre és a szerelőmunka dijára, aztán vettem egy 2000 évjáratú aprilia sr50et fekvő vizes minarelli 1 éve megvan lassan és csak benzin meg olaj kell bele meg egy új ülső kellet rá hátra mert elfaralgattam azon kivül semmi és jobban is megy mint a simson és r*hadt keveset eszik (legroszabb esetben is 2,5 liter) ezzel gond nélkül mentem túrázni egy huzamba többszáz km 25-30fokban és semmi gondja nem volt ,állandó 80-85ös tempónál a simsonnal az utca végéig nem mertem elindulni mert nem akartam haza tolni, igazán abba hagyhatnátok már ezt a simson imádatot mert k* rva sz* rok ha gyári ha felujitott ha tuningolt kedves simsonos elvagytok szállva magatoktól ráadásul mindenki mondta hogy elveri ezeket a mostani robogókat a simsonnal amikor mellé áltam csak lestek pedig haver srác 60/5/3 as simóval állt be mellém és el verve a nagypofája aztán 3x annyit evett mint az enyém
2014. máj. 11. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!