Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel jár ha nincs az autón...

Mivel jár ha nincs az autón biztosítás? (részletezés lent)

Figyelt kérdés
Nincs a kocsimon biztosítás, és az édesanyámat megállította egy rendőr. Azt mondta az édesanyám, hogy "feljelentettek". Nos ennek milyen következményei lehetnek?

2013. júl. 13. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam a neten.

Mire számítsunk ha egyáltalán nincs érvényes kötelező biztosításunk?


-Bírság, melynek összege legfeljebb 100.000 Ft

-Kötelező biztosítás kötés esetén az adásvétel napjától vagy az előző kgfb szerződés díj nemfizetés napjától a fedezetlenségi díj visszamenőleges megfizetése

-Az Okmányiroda központilag a BM rendszer szerint észleli, hogy nincs a gépjárművére kötelező biztosítás, ezért a szerződés bemutatásáig kivonhatja a járművét a forgalomból!

2013. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
A fentieken kívül, ha véletlenül édes jó anyád vagy te magad balesetet okoztok, aminek én lennék a szenvedő alanya, akkor Gazsibá és két fia úgy megver, kispajtás, hogy édesanyád sem ismer rád.
2013. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Penzbuntetes. Hogyhogy nincs biztositas? A kotelezonek meg kell lennie minimum, es hasznos a Casco is.
2013. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Kedves második válaszoló az a helyzet hogy nem tudtok megverni :), de köszi neked is.
2013. júl. 13. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy téged nem, de aki a balesetkor vezeti, és vétkes, azt erősen megdorgálják...akkor már nem babra megy a játék...főleg, ha ilyen a hozzáállásod..


egyáltalán, miért nincs biztosítva, van erre épelméjű magyarázat?

2013. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van, persze. És a hozzáàllásom kiváló. Tudod jó gyerek vagyok, csak mindig rám jár a rúd.
2013. júl. 15. 07:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmeséled, hogy miért nincs biztosítás? Esetleg elmulasztottad befizetni és felmondták?
2013. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!