Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgát követően...

Forgalmi vizsgát követően mikor szabad vezetni motort?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 éve van már B-s jogosítványom, és most lesz a forgalmi vizsgám A kategóriából is. Úgy emlékszem, hogy mikor a B-s jogsit kaptam meg, akkor kaptam ideiglenesen egy A4-es papírt a jogosítványom adataival, viszont akkor azt mondták, hogy azzal még nem vezethetek, majd csak akkor, ha már nem az első jogosítványom lesz.

Tehát majd, ha megyek az okmány irodába a vizsgaigazolással, akkor kapni fogok egy papírt amivel vezethetek? Mert úgy tudom, hogy ilyenkor ott fogják a régi jogosítványt is, és nem akarok heteket arra várni, hogy megküldjék az újat, mert addig akkor sem autó, sem motor vezetés.

Tehát vezethetek majd azzal a papírral A-t és B-t is?

Válaszokat előre köszönöm!



2013. júl. 13. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
53%
Ha vetted volna a fáradságot, és megnézted volna az előző 6666 hasonló kérdést, megtaláltad volna a választ: nem. Csak arra a kategóriára érvényes a papír, amid már korábban is megvolt.
2013. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!