Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másnál is így van a forgalmi...

Másnál is így van a forgalmi vezetés?

Figyelt kérdés

Az oktatóm 8:00-ra beszélte meg az időpontot. Megérkezet 8:10-re. Felszerelte a T-tábláját, beszélgetett egy másik oktatóval. Beültünk, megírta a három-négy papírkáját. 8:30-kor elkezdtünk vezetni. Majd megálltunk egy helyen 2 percre mert beszélgetett egy nővel, majd azt követően elmentünk egy parkolási feladatot végrehajtani, kiszállt és találkozott egy másik oktatóval és beszélgettek 5 percig. 9:35-kor végeztem.

2 órám volt egyébként. És akárhogy számolom valami nagyon nem stimmel. És sajnos mindig ez van. Hol patikába kell menni, hol kávéért, hol gumit megnézetni. A 10 perc késés evidens!


2013. júl. 12. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Azonnal valts! Te fizetsz de nem azert hogy soforkodj neki. Szoval nyugodtan nyisd ki a szad! Be hahyd mahad mert a forgalmi vizsga csunya bukas lesz es az nem lesz olcso. Szoval csak batran!!!
2013. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Válts, vagy minimum szólj neki, hogy ez így nem okés! Nehogy már a te idődön lébecoljon!

Amikor én vezettem, akkor mi úgy csináltuk az oktatómmal, hogy mindig egy adott helyről indultunk (a rutinpályáról), és mindig oda mentünk vissza 50-55 perc után. Akkor kiszálltunk, 5 perc pihenő, és utána vissza a forgalomba. következő óra egészkor megint a rutinpályára értünk vissza. Ez volt a 2 óra. Közben nem álltunk meg máskor.

2013. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ilyenje is van a forensisnek, 3000 Ft havidíj, 12 Ft percdíj másodperc alapon.
2013. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!