Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez milyen cső a karburátoron?

Ez milyen cső a karburátoron?

Figyelt kérdés

Szeretzem egy Suzuki Sepia ZZ-t eléggéhiányos állapotban... szétszedtem kitakarítani, de már szétszedéskor is találtam egy csövet amit nem tudom hogy mi célt szolgálna a karburátoron... Az olaj, a benzin, és a vákum cső az megvan ( [link] )

De a karburátor másik felé van egy cső, ami felment a benzin és olaj tartáj mellé, de semmire nem volt rádugva és nem is találtam semmit amire rá lehet dugni. Mi lehet ez a cső? ( [link] )



2013. júl. 14. 06:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Túlfolyó? Bár ahhoz elég magasan van.
2013. júl. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Túlfolyóra én is gondoltam de az az aljára van kivezetve. Valaki gondolt olyanra is hogy a benzintanknál van a tálca ha ki folyna a benzin amikor tankolok, és onnan a lefolyó a karbiba :D de azt nem hiszem... tényleg nem tudom hogy mi lehet... eddig se volt mondjuk bekötbve és üzemelt állítólag, de hát nem tudom... most raktam össze kitakarítva és tényleg be is indul és ketyeg... de csak jó lenne tudni hogy mi a célja annak a csőnek mert ha valami funkciója van ami fontos lenne a motor működéséhez akkor nem volna baj ha betöltené a szerepét :D
2013. júl. 14. 09:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is csak tippjeim vannak.

Itt egy Tomi8000 nevű felhasználó leírta az összerakás menetét, talán ez majd segít.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__366..

2013. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vida Sándor ***** válasza:

Mindenesetre ne hagyd szabadon, mert homok, és egyéb szemét kerülhet a karbiba rajta keresztül. Én így jártam,szétszedtük a hengert és tele volt homokkal.

Először ledugóztam, minek az oda. Addig nem is volt gondom, amíg egy reggel esőben mentem dolgozni. Nem volt erő a gépben, Feltettem stenderre, pörgött ezerrel. Ráültem, gáz, hörgött, leállt. Valami véletlen folytán levettem a dugót, akkor ment mint állat. Később is próbáltam, ugyan ez volt: Szárazon ment, vizesen dúgótlanítani kellett. De mára ez elmúlt.

Most van rajta egy gumicső egy szűrővel.

2013. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!