Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol van a MOTOROS ÖSSZE TARTÁS?

Hol van a MOTOROS ÖSSZE TARTÁS?

Figyelt kérdés
ma estem kis motorral Simsonnal körforgalomban egy oil folton és a hátam nál jöttek nagy motorosok sport motorosok 4 en . és utánuk chopperesek túrások majd 2 db supermotos és ezek közül mindenki meg állt kivéve a 4 db sport motorost akik annyit tettek hogy be int hogy kabbe és nevet majd csutka gázzal el húzták a belüket őők miért mondják magukra h szívből motorozom ? mikor nem segít a másiknak ők is itt kezdték .. de azért a Chopisoktól jól esett meg a többitől hogy lett nagyobb bajod a karcolásokon kívül vagy hívjunk mentőt miben tudunk segíteni... kötszer vagy vízzel kimossuk..... és ami még jobban esett hogy segítettek fel állni és a simot is fel állítani és sztenderre tették közben zárták v alakbana forgalmat ezt hívom össze tartásak nem a sok nagy képű sport motorost amit le művel hogy városba 190 200 al teszi az agyát mert alatta sor 4 es vas van ami 0-100 3.4 mp alatt van meg baszik vissza inteni még a nagy motorosnak is ha már a kicsinek nem meg stbstb

2013. júl. 14. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már valaki megállt neked, akkor mit szeretnél még? Nem fognak 100-an körbeállni, mert eldobtál egy segédmotort pajtás.


No meg arra is kíváncsi lennék, hogy lehet akkorát esni körforgalomban, hogy másnak kell összeszednie a járművedet. Mert az ilyen körforgalmas elborulások inkább az alapot szokták jelenteni egymás későbbi kiröhögéséhez és nem szokott belőlük komoly sérülés lenni.

2013. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, fiatalságom ellenére nekem is már 600-as gyorsaságim van, de soha nem éltem vissza ezzel, mert van az a mondás ha örülsz más kárának azt valamilyen formában Te magad kapod vissza, mivel Ők pont olyanok mint akikbe én is belefutottam tavaly előtt 2 csávó pirosnál felkért hogy nem-e mutatom meg mit tudok, mondom köszi inkább nem mert elég rizikós, erre annyit morgott vissza az egyik hogy minek ülsz ilyen motoron, nem vitatkoztam velük mert oda kellett érnem ahova elindultam így hallgattam a hülyeségét, de átkoztam hogy remélem felcsavarodik valahova vagy meghal egy karambolban amiért ilyen vagány


Van rendes sportmotor tulaj is és ugyanúgy szemét lenéző aki tényleg máson nevet és azt hiszi őt még a rendőr se állítja meg

Ez a tulajdonság csak elvakultságra és én állok mindenki felett felfogásra vall

Mivel nekem nem volt segítségem ezért csak magamra számíthattam, és megtanultam ha szerény maradok akkor úgy viselkednek velem is


Különben az autósok is így kategorizálhatóak, aki bmw-s audis, az javarészt tisztában van vele hogy miben ül, és él is azzal a joggal hogy mutogassa magát

22/f

2013. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Agent K figyelj csak 1 húzzál el a pibe 2 ugy lehet el bukni hogy 1mp alatt 3 tudod segítség nyujtás el mulasztása KRESZ lehet hogy te vmi Isten háta mögötti tanyán laksz és nem ismered a kerszt mert csak lovas szekérrel közlekedsz .. utolsó komizó én is tapasztaltam milyen megy itt felénk a Biker Boys film utánzása szóval tudom milyen nagyképűek a seggrakétások 99% a;) de nem sokkell egy eséshez elég egy kis oil folt és 30 km/h és szépen le radíroz az aszfalt ...
2013. júl. 14. 22:46
 4/8 A kérdező kommentje:
jah meg Agent K nemkértem meg őket rá maguktól tették tudood ezek a normális motorosok akik segítenek a másik motoroson ha bajan van meg nem tudtam a lábamra állni 3-4 percig mert pont a térdem bass.tam oda ;) meg a másik igenigen autósok köztis van ilyen h bmw van ésén vagyok a jani ....
2013. júl. 14. 22:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért nem a speedesek rosszak, hanem azok a gazdag kispcsök, akiknek megveszi apuci anyuci a gépet, aztán arra kell, hogy strandpapucsba verje magát, mert az menő...


Figyelj nem minden motoros igazi motoros... Azért fel lehet ismerni, hogy valaki élvezetből, menőzésből vagy munkábajárásból használja a kétkerekűt. Aki menőzik int, húzza a szarvát egyesben tiltásig, de kanyarban elfogy a tehetség - gondolom ezek voltak azok a nagyeszűek... A többiek voltak az igazi motorosok.:)


Egyébként most ezt már 100x lerágtuk, hogy nem a motor teszi az embert...:) Szóval ha most a Chopik nem állnak meg, és a speedes megáll ő lenne az isten? Érted mire célzok.


Nekem egyébként amikor a 50-es "speed" mocimból kifogyott a benya a Simsonos gyerek, akit mellesleg minden nap láttam anno nem nézett rám se - mégse szidom a Simsonosokat! Bezzeg egy CBR600-ról a srác lepattant, megkérdezte mi kéne, mondtam benzin, 10 perc múlva visszjött egy flakonnal (2 literrel) nem hagyta, hogy kifizessem... Na, szóval érted mire akarok rávilágítani.:)


Ettől függetlenül csúnya dolog volt azoktól az idiótáktól, hogy kinevettek, mindenki el kezdi valahol (ugye ezzel a Simsonra célzok!), és az olajfolt meg önhibádon kívül volt ott... Pukkadjon ketté a töke!:@


Te meg vigyázz magadra, remélem nem lett semmi bajod!

2013. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit szidod Agent K-t? Minden szava igaz. Inkább neked kellene megtanulnod írni, meg írásjeleket használni. Fogalmazásod már úgy is menthetetlen. Minek álljanak meg ezren neked egy körforgalomban, ahol max 20-szal mész a pöfögőddel? Nagy esés nem lehetett.
2013. júl. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"oil folt" a hátamon futkos a hideg ettől.

Simsonosnak, robogósnak én sem intek előre. Ha integet, vissza szoktam.

Ha már egy páran álltak körülötted, látszik hogy jól vagy, fölkapartak már az útról, elég valószínű, hogy én sem álltam volna meg bámészkodni. El tudom képzelni azt a beintést is..

2013. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Agent K figyelj csak 1 húzzál el a pibe 2 ugy lehet el bukni hogy 1mp alatt 3 tudod segítség nyujtás el mulasztása KRESZ lehet hogy te vmi Isten háta mögötti tanyán laksz és nem ismered a kerszt mert csak lovas szekérrel közlekedsz .."


Kisgyerek! Nem tudom mire ekkora az arcod, de talán ésszel kéne közlekedni és nem dobnád el a segédmotorkerékpárodat 30 km/h-nál. Lehet nem is volt ott olajfolt, csak próbáltad te is "tenni az agyadat", hogy majd odahúzol a Szájmszonnak, had zúgjon a körforgalomban, mert a lakott terület szélét nem mered elhagyni.

Most meg jön a mentegetőzés az olajfolttal, mert képtelen lennél beismerni, hogy a saját hibádból estél el.


Egyébként könnyen megeshet, hogy téged még édesanyád pelenkázott amikor én először ültem motoron (de akár az is, hogy még meg sem születtél) - szóval nem valószínű, hogy te fogsz nekem az esésekről meg a motorozásról leckét adni.

2013. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!