Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van egy kertes háznak...

Miért van egy kertes háznak garázsa, ha nem állnak be vele a kocsival?

Figyelt kérdés

Annyi helyen látom, szomszédaim is. Kertes ház, van garázs, de kinn állnak a kocsival télen-nyáron a ház előtt. Mégis miért?

Gondoltam rá, hogy biztos dugig van lomokkal a garázs, és azért, de még a garázs felállóra se állnak be, hogy kerítés mögött legyen a kocsi.

Minekl garázs, ha nem használják?

Sok ember az utcán nem hagyná a 10 éves átlagos autóját.


Máskor meg látok vadi új drága Mercit tiszta belepett hóval elindulni télen.

Az nem félti a kocsiját kinn hagyni?



2013. júl. 15. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jó helyen tapogatózol, tele van lomokkal, akiket én ismerek szintén olyan hülyeségeket tárolnak ami más nászajándék volt, de most ott hánykolódik

Régi szekrénysor, kacatok stb

A másik hogy lusták, inkább rohasztják kint napon, meg télen a fagyban a kocsit


Ha autó vételben gondolkodnék, ilyenektől nem is vennék kocsit

2013. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szarj rájuk, hülye gazdagok, nekik ez semmi, én a szaros 14 éves kocsimat óvom mindentől, de ezek nem tudnak értékelni semmit, beleszülettek valszeg a gazdag full családba, ki van nyalva a segg azt annyi
2013. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De ha ennyire tele vannak, miért nem építenek még egy garázst? :D
2013. júl. 15. 16:40
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Én szeretem az autókat.

De faluban lakunk, az én autóm is mindig kint áll, a garázs tele van szerszámokkal meg egyéb dolgokkal, mert nincs más hely ahová tegyük.

De nem értem mi ezzel a problémád, hogy más kinthagyja az autóját. Még az új Mercinek sem lesz semmi baja, ha kint van szabad ég alatt, ez csak ilyen berögződés, hogy a kocsinak nem szabad kint maradni.

2013. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De mindnekitől azt hallom, hogy nem jó, ha kinn van az utcán a kocsi. Elvihetik, részegek betörhetik az ablakot. Sokan vannak ám úgy vele, hogy nem szívesen hagyják éjszakára kinn a kocsit.
2013. júl. 15. 16:44
 6/15 anonim válasza:
47%
persze berögződés, aztán a sok eső, hó fagy tényleg jót tesz neki nem? még az erős napfényt sem tesz jót neki.
2013. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
azért az uv tud mit tenni vele :D meg mondjuk az eső, a fagy, stbstb. egyébként nekünk is van garázsunk, a kocsik kinnt állnak, de próbálunk árnyékba állni velük. megjegyzem, a garázs tele van mindennel, meg az autóval be sem lehetne állni még akkor sem ha üres lenne, mert van más ami elállja az utat az udvaron. de egyébként meg készülünk csinálni egy másik "garázst", ahova viszont betudunk majd állni az autókkal :D
2013. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
A garázs úgy látszik már nem a kocsi tárolására való xD
2013. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha már van garázs, akkor célszerű használni is.

A lomok számára meg lehet építeni kis lomtároló faházat, a kertben elfér.

2013. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szívesen cserélnék a kérdezővel. Annyira nincsenek saját problémái, hogy a másokéval is ráér foglalkozni.


Az eredeti kérdésre a válaszom: Közöd?

Mindenki ott és úgy tartja a kocsiját, ahogy épp neki tetszik. Ha az utcán, akkor ott. Ha nem takarítja le a hótól, akkor nem. Ha még az udvarra sem áll be... ő dolga, ő autója.

2013. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!