Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szervot fel lehet újítani?...

Szervot fel lehet újítani? Böv lent

Figyelt kérdés
nekem van egy 98as autóm a barátnőmnek egy 2005ös.előtte nekem 92es autóm volt.mindegyik szervos.a kérdés az lenne hogy a kormányzás mindegyiknél ég és föld volt és hogy meg lehet e oldani hogy az én kocsim is olyan legyen mint egy újabb hogy szinte egy újjal lehet kormányozni?lehet csak olaj csere kéne vagy egy erősebb szivatyú?milyen praktikák vannak erre?érdemes olajat cserélni a szervóba?sokat segíthet?
2013. júl. 16. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen az a 2005-ös autó?
2013. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ignis
2013. júl. 16. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, ha lecseréled a kormány szervoszivattyút. Valószínűleg kormányművel együtt. Nagy meló. T.i. Azért egyre könnyebb tekerni a kormányt, mert egyre erősebb szervomotorok vannak a kocsikban. Én rühellem, mert nem érzem a kezemmel az utat a kocsi alatt. (Hiv. sofőr, 1M+ km.) De van akinek bejön... nem mellesleg ha leáll a motor, akkor kanyarban az egyujjas szervo eltöri az egy ujjadat, olyan erővel csapódik ki a kormány. Nincs ami ellentartson a visszatérő kormánytrapéznak. Egyszerűbb eladni és venni egy "egyujjas" autót. Az Ignis egyébként egy sz***r. Többet eszik 1500 ccm-vel, mint az én Mondeom. Csak az utóbbi 150 ló... úgyhogy ne az legyen az etalon.
2013. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!