Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezzel a Ford Mustang-al...

Fűrészke007 kérdése:

Ezzel a Ford Mustang-al mennyire lehet felvágni? :D

Figyelt kérdés

[link]

Erről lenne szó:) mekkora hangja van?lehet vele menőzni a városba nem?:DD


2013. júl. 16. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
én inkább kiröhögnélek vele
2013. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Hát megnéznének egy páran az tuti. Még a mamák is utánnad fordulnának, mert elég brutális hangja van ennek az autónak.

Csak vigyázz, mert elirták a fogyasztását, 8 liter helyett 18-at akartak irni :))

2013. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
régen imádtam a mustangot is, de ennek is, mint a legtöbb amcsi autónak a belseje totál unalmas és jellegtelen, csúnya. amúgy 8l-t max hegyről lefele fogyaszt, nem autóúton. az 1.9-es 3-as BMW-m fogyaszt országúton 7-7,5-öt, egy 4,6L V8 szép is lenne ha ilyen gazdaságos lenne...
2013. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ennek elég szép a belseje.

és akkor elég sokat enne a kicsike mi?:D

2013. júl. 16. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Vedd meg nyugodtan. Bár sajnálom tőled ezt az autót, neked nem való ilyen. Ne az autótól legyél "menő", hanem magad miatt. Egy ilyennel hamar az egyik lámpaoszlopon fogsz kikötni, mert meglátsz két bukszát és padlót nyomsz... Egyébként akinek ilyen autója van, az legtöbb esetben nem "menőzni" akar vele, mert kib...ottul szánalmas egy dolog ez.
2013. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Amerikai izomautót nem csajozásból vesz az ember hanem megszállottságból , aki ilyet vesz az élvezni akarja a V8 as gyönyörű dübörgését az egész feelinget, és persze vezetni sem egyszerű egy kzel 400LE hátsókerekest.

Ha menőzésből veszel ilyet max a nagy motorral a kis farkadat akarod kompenzálni mint a többi nyomi.

2013. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudom ki találta ki ezt a hülyeséget, hogy az ember azért vesz egy jó autót, mert kicsi a farka, de ezen az oldalon mindenki csak ezt a baromságot fújja.

Amúgy meg nem tudom miért nem kell beismerni, hogy mindenkinek jól esik, ha végigmész az utcán az autóddal, és látod hogy tetszik az embereknek, pláne a csajoknak. Na de mindegy, nem akarok vitatkozni.

2013. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

"mindenkinek jól esik, ha végigmész az utcán az autóddal, és látod hogy tetszik az embereknek, pláne a csajoknak."

Ez így van. Csak rohadtul nem mindegy, hogy ez hányadik helyen szerepel az autóvásárlási szempontok terén. Akinek az elsők között van, az egy gyökér, élettelen pénzelt majom.


A "kicsi a farka" dumát nem szó szerint kell érteni, de elég hülyének kell lenni, hogy valaki ne jöjjön rá erre magától.

2013. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!