Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Etz 250 nem pörög ki. vagyis...

Etz 250 nem pörög ki. vagyis kipörög csak nagyon lassan. Mitől lehet ez? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ha 1esbe elakarok indulni olyan 2500 3000es fordulaton 1 kisebb, de tényleg kicsi emelkedőn meg is fullad. Van egy ugyanilyen másik motor, annak meg semmi ilyen baja?

2013. júl. 16. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

"Van egy ugyanilyen másik motor, annak meg semmi ilyen baja?"


Nincs köze hozzá mert az egy másik gép Xd

2013. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat kérek. miért ne lenne köze hozzá? ugyanúgy kéne mennie sztem
2013. júl. 16. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Első gondolatom a gyújtás nézz körül ott

(alapjárat gondolom van meg könnyen indul???)


hasonló esetem volt már akkor traffó volt, a gyengusz szikra miatt

Ezt hamar kiszürheted mert gyorsan feldobsz egy akármilyen másikat


+ 1 kérdés

Most vetted elő a gépet (avyg vetted) vagy egyik pillanatról a másikra jött elő

2013. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
könnyen indul. múlt 7en vettük, azóta használatban van. és egyszerűen szar. pl egy nagyobb dombon csúsztatott kuplunggal lehet felmenni. azért egy 250es motortól ez nevetséges. nekem is van egy ugyanilyen, 2ikba repít fel a 110 kg-al, haverom csak 60 :D szal vicc. a trafót még megnézzük majd
2013. júl. 17. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!