Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Belekötnek a műszakisok, ha...

Belekötnek a műszakisok, ha Opel Vectra B motorjába márkaazonos (Calibra) gyári turbót szerelek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bele.
2013. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bele. De vannak kiskapuk csak pénz kérdése.
2013. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kétlem, hogy észrevenné ezt valaki. Tutira tudják, hogyan néz ki a B Vectra gyári turbója, meg hogyan néz ki a Calibra turbója. Még ha észre is veszik, nem tudnak belekötni, mivel csak egy alkatrészről van szó.
2013. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem itt arrol van szo,hogy egy eredetileg szivomotoros autoba akar az ember turbot szerelni,(ez esetben peddig bele fognak kotni!)nem peddig sima turbo csererol. Azt majd a kerdezo kifejti,hogy jol gondolom-e,vagy tevedek.
2013. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az van hogy benzinest akar turbósítani, ugyanis Calibrában nem tudok dieselről, és szerintem a diesel turbó különbözik a benzines turbótól.
2013. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A B Vectrakat szereltek a Calibraban is hasznalt 2 literes turboval. Szoval ha csak turbo csererol, nem peddig turbositasrol van szo, akkor azert a kutya sem fog szolni a muszakin, meg papir sem kell a csererol. De tenyleg hasznos lenne, ha a kerdezo kicsit bovebben kifejtene ezt.
2013. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én azt sem tudtam, hogy Vectra B-ből volt turbós változat! Úgy tudtam, hogy csak szívómotorokkal szerelték, ezért gondoltam a turbósításra, de azért biztos akartam lenni a dologban. Egyébként valóban benzinesről van szó- 1,6 16v (100 LE). Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 17. 19:25
 8/8 anonim válasza:
sajnos belekötnek
2013. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!