Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor tegyek az autóba vizet...

Mikor tegyek az autóba vizet és szélvédő mosót?

Figyelt kérdés

Több mint 3 hónapja úgy van ahogy megvettem, és egyszer sem raktam bele.

Mikor kell bele rakni?


2013. júl. 17. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha hűtővízre gondolsz akkor abba ioncserélt víz kell, mert attól nem lesz vízköves. Hűtővizet akkor kell beletenni mikor a tartályon a minimum jelzés alá fogy.

Szélvédőmosót fel szoktam önteni teljesen és használom. Ha néha eszembe jut utánaöntök, de ha teljesen kifogy az se lenne tragédia, ha hazaérek vele akkor pótolom.

2013. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó rendben akkor én is felöntöm az ablakmosót! Na meg megnézem a hűtő víz tartályt, igen ion cserélt vízre gondoltam!

Azt nem kell vmivel keverni? Mintha vmi ilyesmit hallottam volna!

2013. júl. 17. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Fagyállót lehet beletenni, de most még felesleges. Majd a fagyok előtt nézd meg a hűtőfolyadékod fagyáspontját. Nekem apám szokta megnézni, nem drága egy ilyen műszer, de ha jól tudom akkor a benzinkúton is ingyen megnézik neked.
2013. júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
vagy teszel bele most fagyállót és akkor nem ér meglepetés ha egyik napról a másikra lesz nyárból tél ahogy mostanában szokott lenni...
2013. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hűtővizet 2 évente érdemes lecserélni. Nyáron is rakhatsz bele fagyállót mert állítólag jobb a vízpumpának mint a sima ioncserélt víz.


Szélvédő mosót én mindig a tartály ellenőrzése alapján szoktam utántölteni.

2013. júl. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!