Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a kedvenc napi használa...

Melyik a kedvenc napi használatra "való" 90-es évekbeli autód?

Figyelt kérdés

Lehetőleg írjátok meg, hogy mit szerettek rajta, miért ajánlanátok egy 13-20 év körüli gépkocsit vásárolni szándékozó embernek.


Ellenpélda: írhattok olyat is, amitől óvva intenétek az embereket. Na meg, hogy miért!


2013. júl. 19. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 460-as Volvom volt az... 97-es volt és 2004-2007-ig használtam. 300e km felett adtam el.
2013. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak a sajátomról tudok véleményt mondani: Vw Polo II. 21 éves, régi, olcsó, gyenge (45LE), de 85-90-el bárhova elvisz. Hosszú utakra is. Számomra meglepően kényelmes. Fapadosnak se nevezném, ez még annál is alapabb. Gyakorlatilag van benne egy motor, 4 kerék, 1 kormány, egy 4 sebességes váltó, meg ülések, és kész. Még a kesztyűtartó ajtót is utólag kellett beszereznem hozzá. :)


Cserébe viszont nincs, ami elromoljon (de tényleg, 0 elektronika, a mechanikus alkatrészek pedig szinte örök darabok), és ha valamit szerelni is kellene, azt itthon én megcsinálom. 5,5l-es vegyes fogyasztással eljárok vele. Ráadásul nekem még tetszik is a formája (az enyém egy Coupe). Egy hozzá illő alufelni van rajta (BBS RS), ami sokat dob a küllemén.

180 ezerért vettem 4 éve, 180 ezer km-el. Még sokáig nálam lesz.

2013. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
BMW E46-om van, de az E39 is nagyon tetszik, ezek akkorik. és sok (enyém is) szinte még gyári. persze fényezés meg alapvetően cserélendő kopó dolgok azok nem, de belül minden, és motorikusan is. sok olcsóbb autót sajnos nagyon lerúgnak és lelaknak.
2013. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Opel Corsa 1,5 d. Egyszerű mint a faék lehet bele légkondit rakni s négy litert fogyaszt. Kell ennél jobb? Az előző is az volt a következő is az lesz. Persze természetesen Isuzu motorral.
2013. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Opel Corsa. Kis golyó!
2013. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
BMW E34 525i touring. Nagy, tágas autó, formás karosszéria, hat hengeres, strapabíró motor. Ha ebből lehetne szépet venni, már ilyennel járnék.
2013. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a toyota carina E-t ajánlom 2 is van a családban nekem egy 2.0 sívódízel volt vagyis még megvan a fati mindig használja az öcsémnek 2.0 benzines van belőle.A dízeleket ritkán adják el belőle és eléggé magas áron.ha nem találsz dízelest akkor a 2.0 benzinest vagy az 1.6 tudom ajánlani belőle ezek valamivel olcsóbbak a dízeleseknél.családi kocsinak szerintem tökéletes.Nagy kényelmes autók ezt szeretem bennük és még a benzinesek is kedvezően fogyasztanak

[link]

[link]


egy kis olvasni való

[link]

[link]

2013. júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem most egy W124-es Mercedes Cabriom van, ez már E-Klasse, A124-nek is hívják a típusismerők. Ez tényleg egy hétköznapi autó, csak spécibb picit, mert kabrió, mert SportLine futóműve van, ugyanakkor élvezem a 124-es hétköznapiságát alkatrész és szervíz ügyileg.


Én azért ajánlom mindenkinek a 124-est, mert strapabíró, rendíthetetlen, elég nagy, de még kezelhető, biztonságos, jól kiforrott stb stb. Ellenvéleméyn nem igazán van. A kupé és a kabrió sokkal értéktartóbbak, mint a sedán.

2013. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!