Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy szeretett Trabant...

Ödi2 kérdése:

Van egy szeretett Trabant kombim, hobbi célra, amit szeretnék kiegészíteni egy stílusos utánfutóval. Egy leharcolt Trabi kombi részéből lehetne utánfutót készíttetni neki? Megtudja csinálni egy karosszéria lakatos? Ha igen, akkor kb mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy alap utánfutó kell hozzá aminek a kaszniját lecserélitek és ennyi. Mert a házilag tákolt utánfutókra aminek a futóműve minden házilag lett összerakva autóból és nem más utánfutó bontott elemeiből, akkor abba beleköthetnek műszakin, mert azt is műszakiztatni kell ám.

Hogy mennyibe kerülne az lehet minimum 20-30 ezer, de igényeidtől függ mert lehet akár a csillagos égig is elszaladni vele.

2013. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket, pontosan valami ilyent képzeltem el!:) Körülnézek és vadászok egy karosszériát,apóstól meg szerzek egy utánfutó alvázat, azt hiszem van egy elfekvőben...

Lényeg, hogy nem lehetetlen, eddig csak Minihez láttam hasonlót...

2013. júl. 19. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem egyaltalan nem stílusos. Tele van az ilyen tákolmányokkal az internet. Az elsőt még megcsodáltam, de így nemtom hány "X" után elég unalmas és gáz. De ha ez tetszik, akkor egy karosszérialakatoshoz vidd el és tájékoztat.
2013. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!