Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol vegyek bukósisakot, ahol...

Blaiseboy kérdése:

Hol vegyek bukósisakot, ahol van választék, és értenek is hozzá?

Figyelt kérdés

Elég nehéz a választás, mert olyan bukót szeretnék, ami felnyitható, de mégis jó a hidegebb időkben, mégis jól szellőzik, mindezt úgy, hogy van a motoron egy hatalmas túraplexi, ami mögött nyáron fontos volna a szellőzés, de nem tépi le a fejem a felhajtott állrész stb. stb. stb...

Mindamellett, hogy legyen kényelmes és halk. :D

Persze az ár is fontos, mert bár azt vallom, hogy olyan bukót kell venni, amennyit ér a fejem, de egy Schubert C3-ra nincs pénzem!

Tippeket is szívesen várok, a bukó milyenségét illetően! Köszönöm a válaszokat!



2013. júl. 20. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Shox motoros áruház.:) Én tőlük vettem, a srácok értik a dolgukat, megmondod mennyid van, felpróbálhatod, mert van 300 bukó a polcon, és ha egyik jó neked, akkor hozza a raktárból 2 perc alatt...:) Ezt elmondod neki, hogy ilyet szeretnél, és megmondja, melyik milyen mennyiért, próbáld fel...:) Én őket ajánlom.
2013. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2013. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!