Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sport kipufogó dobot fel...

Sport kipufogó dobot fel lehet rakni kis köbcentis autóra is?

Figyelt kérdés

Van egy régi, ezres kocsim, amin a gyári dob szép lassan végleg megadja magát.

Ezért aztán új dob után néztem, de a gyári marha drága, még bontóban is. Az utángyártottakról meg csak rosszat hallottam (hamar elrohad).

Így a sportdobok felé vettem az irányt. Szóval fel lehet tenni ezeket egy kicsi autóra is? Nem lesz tőle semmi baja?


+1 kérdés: ti mit ajánlotok, milyet nézzek? Olyan kellene, amitől azért nem leszek "köz anyázás tárgya", amikor elmegyek egy utcában. Szóval valami szolídabb hangú, kellemesen dörmögő kellene. :)

A Paragi az jó márka? Az itteni tuning boltban azt tudnának adni egy rokonom szerint. Ezen kívül még milyen márkákat érdemes keresni?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. júl. 20. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz a sportdobtól semmi baja. Alapjában véve nem minden sportdob hangos, biztosan fogsz olyat találni, ami nem 130 decibellel fog mögötted üvölteni :D
2013. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a kérdésedben ott a válasz ..bemész a kipufogósokhoz, és megmutatod a járgányt...ugyanis nem mindegy az autó...látatlanban nem lehet akármire akármit...


de járható a téma, nem lesz hangos...olyan kellemes bugyborékoló...pont csajozós.

2013. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mindenre lehet sportdobot rakni de ha csak úgy bemész a boltba és veszel egyet azzal jó eséllyel rontod az amúgy se nagy teljesítmény. lesz egy hangos de még lassúbb autód. pufóval (nem csak dobbal) amúgy sok lóerőt lehet(ne) nyerni de ahhoz számolgatni kell.


amúgy a paragi nagyon recsegős engem kifejezett idegesít amikor olyat hallok. szerintem keress bontottan egy jobb állapotút, biztos lehet olcsóbban venni csak kutatni kell. kendd le 3 réteg alvázvédővel, az nem fog rohadni jó ideig.

2013. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Teljesítményt én nem akarok növelni, és csajozni se kocsival akarok (egyrészt cink lenne egy 1000 éves jószággal, másrészt megy az anélkül is :)


Szóval akkor ezek az ún. univerzális dobok nem lennének jók? Használtat hol érdemes keresgélni?

2013. júl. 21. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
racing-bazar.hu
2013. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!