Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kipufogóvégeknek van valami...

A kipufogóvégeknek van valami hatása a kocsi hangjára?

Figyelt kérdés
Most nem a sportdobokra gondolok, hanem egy sima végre. Ezek mélyítenek valamit a kocsi hangján? Vagy létezik olyan, ami igen?

2013. júl. 21. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
hát nem..hangján miért változtatna? az csak egy cső amitől esetleg jobban néz ki
2013. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
kicsit igen,változik.
2013. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az egyik ismerősöm rakott ilyet a Ladájára... hogy annak majd milyen jó hangja lesz, de szerintem nem változtatott semmit, az inkább változtatott az autója hangján, hogy szétrepedt a kipuff középen.. :D
2013. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
félre értés ne essék nem a kipuf végtől repedt szét hanem attol mert szét volt rohadva :D
2013. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy változzon a hangja legalább magát a hátsó dobot cserélni kell. Egy sima vég, a hangját nemigen befolyásolja.
2013. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor jól sejtettem.


Igazság szerint azért kérdeztem, mert a hátsó dobot már cserélnem kéne lassan, mert van pár kisebb lyuk, foltozni meg már nem érdemes (így is már úgy van össze toldozva).

Ezért aztán két dolog között gondolkodtam: sportdob, vagy utángyártott egy plusz véggel. Szerintetek akkor inkább rakjak alá sportdobot?

Paragi dobot tudnék szerezni jó áron. Annak mennyire van nagy hangja?

2013. júl. 21. 15:01
 7/9 anonim ***** válasza:

jól lepontoztatok,h nem változik...pedig tapasztalat...kicsit akkoris változik!

főleg ha bélelt

2013. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le. Meg tudnád írni, hogy konkrétan milyen vég volt a kocsidon?
2013. júl. 22. 10:08
 9/9 anonim ***** válasza:

sima duplacsövű,de most ne arra gondolj,h baromi mély hangja lesz meg mittomén.az csak sportdobbal tudod elérni.Ez csak annyit változtat ha ott vagy a kipufogónál lehet hallani kicsit,máshogy jön a levegő.De ettől nem lesz morgós hangja se duruzsolás,ezt nem is állítottam mégis lepontoztak.na mind1.

Ha mély hangot szeretnél,sportos hangot akkor ne végbe gondolkodj.

2013. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!