Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda MX-5-ot erdemes megvenni...

Mazda MX-5-ot erdemes megvenni 160e km-rel? Mennyire megbizhato kocsi? Mi az, ami problemas lehet benne?

Figyelt kérdés

2013. júl. 19. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó kocsi, ráadásul japán, úgyhogy a megbízhatóságára abszolút nem lehet panasz! A 160 ezer km attól is függ, milyen gyakran használták: milyen évjárat?
2013. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
93-98 koztieket neztem
2013. júl. 19. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Még ha a legfiatalabbat is nézed ('98-ast), akkor is megéri, mert 15 év alatt 160ezer km, az átlagosan évente alig több, mint 10ezer, szóval látszik, hogy megkímélt, nincs agyonhajtva! Viszont ha a legöregebbet választod ('93-ast), abban 160ezer km iszonyú kevés, ilyenkor is csak egy probléma lehet: ha egy autó (bármilyen) túl sokáig pl. hónapokig egyhelyben áll, nincs használva, előfordulhat, hogy a sok állástól beragadnak a fékek és így nem működnek, de kb. 50ezerből megvan egy komplett fékcsere is! De mondom, lehet, hogy nem is lesz rá szükség! Szóval szerintem nagyon is érdemes megvenni! :)
2013. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszokat, egy ideig nem voltam net kozelben, csak most olvastam!
2013. júl. 31. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!