Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbi motoroknál, hogy...

Az alábbi motoroknál, hogy vannak a sebesség fokozatok?

Figyelt kérdés

Aprilia Rs 125

Kawasaki Ninja 300


Értem ez alatt, hogy mind2 6 sebességes.

Tehát melyik sebesség hány km/h-ig tart..



2013. júl. 21. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Öhhh vezettél már motort?
2013. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak egy simson-on van :)

Elég amatőr kérdés de hát érdekel.

2013. júl. 21. 14:20
 3/9 petizacc ***** válasza:
Jézusom... Nem sebesség alapján hanem fordulatszám alapján váltunk!
2013. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Senki?

Mondjuk nekem aztán mondhatod, én hang alapján váltok simsonon, mivel 100%-ban fapados.

2013. júl. 21. 14:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hülye a kérdés, de szerintem két módja van megtudni a választ: Kipróbálod, vagy keresel onboard videót:

http://www.youtube.com/watch?v=DeOKfodfqzE

http://www.youtube.com/watch?v=Hbq1JAzsH7Y

2013. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
23%

Igenis hülye kérdés, mert leejtőn és emelkedőn teljesen másképp fog viselkedni a motor, más fordulatszámmal. Egyáltalán nem sebességfüggő, hogy mikor kell váltanod. De érezni fogod és látni is a műszerfalon... Egy 300-as Ninja van, hogy 2esbe simán megy 60-at, míg egy 125 -ösnél elképzelhető, hogy már 25-30 -nál váltanod kell. De mint mondtam ez környezetfüggő (domborzat, szél, terhelés, stb...)

bben

2013. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De a kérdező rohadtul nem azután érdeklődött, hogy mikor kell váltani, csak az érdekelte melyik sebességi fokozatban mi a vége a motornak. Ez meg az áttételtől, a fordulattól és a kerék méretétől függ, nem a domborzati viszonyoktól.

Félreértettétek a kérdést.

2013. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

így van, de hát motorosok..

Azt hiszik van egy jó vasuk és mindent tudnak(sajnos az ilyenek miatt nézik le a motorosokat)

2013. júl. 22. 16:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Az 5-ös és a 7-es vagyok.

Én nem látom ilyen tragikusnak a helyzetet. Többedik motoron ülök, jelenleg egy CBR 1100XX-em van, talán idén cserélem másikra. Mentem nagyon sokat, volt hogy egész télen motorral jártam dolgozni (persze nem XX-el :)), minden évben elmegyek 3-4-5 külföldi párezer Km-es túrára, attól függ mennyi jön össze.

Szóval én is motoros vagyok, és nem nézem le a többi motorost semmiért. Ha kis motoron ül, ha nagyon, ha tapasztalt, ha kezdő, tök mindegy. Vagy belejön és nem beszél hülyeségeket később, vagy leszáll a motorról.

Az élet eldönti.

2013. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!