Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lehet a legjobb választ...

Tibor Muhatu kérdése:

Melyik lehet a legjobb választás Autó terén a 4 közül?

Figyelt kérdés

Örülnék egy olyan válasznak amely segítene döntenem.Egyforma árkategóriában szeretnék Autót vásárolni.Na de melyik a leggazdaságosabb?Legkevesebb servíz igénnyel?

Audi A4 2.0 TDI (2009),Vagy Mercedes-Benz 220CDI,VW Passat CC 2.0CR TDI vagy egy durva Audi A6 3.0 TDI Quattro.Benzín vagy Dízel ? Nem tudom tényleg.Kérlek segítsetek érvekkel.

Fogyasztásba ne menjünk bele,csak a servíz igény,ár..stb


2013. júl. 21. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Akkor felejtsd el a dízelt.
2013. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Passat CC-vel jársz a legjobban.
2013. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érvekkel kérlek,saját tapasztalat.ÉS mi a baj a Dízel Autókkal ? De azért köszi.. (Ezekből a válaszokból még nem tudtam dönteni :) )
2013. júl. 21. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

Az, hogy te arra vagy kíváncsi, hogy melyiknél a legolcsóbb a szerviz, és a szervizigény. Dízelek bonyolult befecskendezőkkel, és további "űrtechnológiával" rendelkeznek a benzinesekhez képest, épp ezért drágább a kötelező szerviz is. Na meg, ha megadja magát valami (bonyolultság = nagyobb esély a romlásra), akkor bizony 3x annyiba fog kerülni a dolog, mint egy benzinesnél (persze ez függ attól, mi megy tönkre, de úgy általában igaz).


Ez volt a kérdés nem?



A saját véleményem meg az amúgy meg, hogy aki prémium autóba traktor motort vesz, az egy igénytelen és hazug ember. Aki ennyit kifizet egy autóért, annak nem szabadna gondot okoznia a tankolásának se.


Kivételes eset, ha rengeteget megy (évi 50-100k). Ennél az ársávnál persze.

2013. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hmm..mondasz valamit.

Főleg hogy nem kimondottan nagy távokra szeretném.Persze az is lesz de főleg rövid távok.Dízel nehezen melegszik,de nagyon gazdaságos a fogyasztása,jó nagy nyomaték...(De drága a servizelése).Benzines pedig sokat fogyaszt.Hmm..szerintem ha nem győz meg valaki az ellenkezőjére akkor VW CC Benzines lesz a vásárolt gépem.

Mit gondolsz a VW Passat CC 3,6 kocsiról?

2013. júl. 22. 11:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Én VW-ből csak azt venném ha gazdag lennék. Nagyon szép. És én speciel unom a 4 hengeres motorokat, tehát a v6-osnak nagyon szép hangja van, és megy is. Nagy lesz rá az adó, nézz kalkulátorokat, tehát ha ez számít, akkor vegyed kisebb motorral, viszont szerintem el lesz 10-11 átlag fogyasztással, ha oda figyelsz.


Szerintem!

2013. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!