Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki RM 125 megfelelő lenne...

Suzuki RM 125 megfelelő lenne erre a célra?

Figyelt kérdés

Van egy Yamaha DT 125R-em amit erdőre,kisebb dombok,és néha kicsit útra is használok ez olyan 500m-t jelent 1 motrozáskor,néha jó kicsit száguldozni..:)

Viszont nem régiben találkoztam egy 250-es RM-el és nagyon megtetszett.Hangja az a "szigorú" 2T,erős kis motor volt.Meg nem kellett vele nagyon küzdeni se hogy kidobja a hátulját.Legalábbis egy felnőttnek nem.

Szóval ha úgy lenne lehet hogy inkább át térnék egy 125-s crossra amennyiben amiket leírtam hogy mire lenne,tudná teljesíteni.Nagyon pályára nem vinném,de kitudja.(Erdő,mező,szántó meg néha kis út)

Más alternatíva is jöhet! 13/F :)


2013. júl. 21. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Az RM négyütemű...

Amúgy a 2 és 4 T között annyi a különbség hogy az egyik magas míg a másik alacsony fordulaton tudja leadni az erőt. Azaz egy t4 érzetre jobban megindul. Meg jobb a hangja is. Meg a jard hamarabb kiszed vele..

Én erdőt határt járni még mindíg tartok egy régi 125 Hondát immár lassan 30 évesen is. Szóval te tudod mire van szükséged.

2013. júl. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék egy ymaha dt 80 at asztán a különbözetből vennék egy rahedli jó felszerelést hozzá meg a motorozáshoz.
2013. júl. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én a sima RM-re gondoltam nem az RMZ-re.Milyen különbség lesz a DT és az RM között?Gyakorlatban ez mit jelentene?
2013. júl. 22. 07:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a különbség közöttük ? Az RM 40-42 ló a DT meg 19-22 ló között állapottól függően az RM üzemórás 40 üóránként dugó csere majdnem 2x annyit eszik mint a DT. Amiket írtál lehet használni rá az RM-et is de nem arra való, kemények a futóművek és viszonylag drága is fent tartani , hogyha használod is rendszeresen.
2013. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!