Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem bekötött ködlámpa műszakin?

Nem bekötött ködlámpa műszakin?

Figyelt kérdés
A kocsimban gyári ködlámpa van, tehát E jellel és mindennel rendelkezik, ami szükséges műszaki vizsgán. Beállítani azonban nem tudtam, mert hátul a csavar berohadt, nagyon fentre világít. Így inkább kikötöttem, most nem kapcsolható. Így átmegy a műszakin, vagy inkább vegyem ki a vizsga idejére? KPM műszakira vinném, emiatt nem akarok 'okosban' vizsgáztatni, inkább kiszerelem akkor :) Előre is köszi a válaszokat.

2013. júl. 22. 08:54
 1/5 Syrakusa ***** válasza:
Konkrét jogszabályt nem tudok de Nekem úgy rémlik,hogy minden olyan világító ezköznek ami az autón található működnie kell.Valahol olvastam,hogy ha van fent pótféklámpa es nem működik akkor abba is beleköthetnek,uh szerintem addig szereld ki,nem tart semmeddig.....
2013. júl. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hátra kötelező szerintem a ködlámpa, de javítsatok ki, ha nem.
2013. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hátra kötelező, előre csak extra.
2013. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Syrakusa ***** válasza:
De szerintem nem a hátsóra gondol ebből kifolyólag "Beállítani azonban nem tudtam..." valamint az ködzáró nem ködfényszoró ha jól tudom.....legalábbis valami ilyesmi a neve :-)
2013. júl. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Első ködlámpákról volt szó, nem szedtem ki, de nem kötöttek bele :)
2013. nov. 14. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!