Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvan a jogsim most milyen autó?

Megvan a jogsim most milyen autó?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma kaptam meg a jogsim és szeretnék venni max 250ezer ft-ért városra kevés fogyasztással valaki valami típ?
2013. júl. 22. 11:23
 1/2 Beviz Elek ***** válasza:

Átírást beleszámoltad? Vagy valaki felvilágosított hogy vásárlás után mi a teendő?


Átírás kisautónál kicsivel 100 alatt (ha gyenge, mindennel együtt 70re számolhatsz.)

Ezután jön a biztosítás, amit vásárlás után 2 kb hét múlva kell kifizess. Nekem 2 éves jogsival 21 évesen pestmegyei férfi lakosként 100 LE-re 120e volt az első évre. Tehát ha csak negyedévre kéred, az még 30.


Vásárlás napján kell kezdeni neten intézni a biztit. Átírás, stb 15 nap legkésőbb (át kell legyen írva).


Ha ezt mind beleszámoltad, akkor én egy kis Swiftet tudnék ajánlani. Kis fogyasztás, olcsó fenntartás, motorikusan nem lesz baja. 2 év alatt leamorrizálod, de megtanulsz vezetni. Bónuszod lesz, lecserélheted eg Nagyobbra

2013. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen felvilágosítottak mindennel kapcsolatba én is suzukin gondolkodom :)
2013. júl. 22. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!