Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok az Agip Mix 2t kétütemű motorolajról?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Fűnyíróba, kerti kapához kb elmegy. Inkább vegyél jobb minőségűt drágábban. Meghálálja a gép. ne ezen spórolj.
2013. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi probléma nincs vele.. simsonba használom, elötte használtam fészintetikus tőle drágább olajat meg full szintetikust is.. de eddig ár/érték arányban ez volt a legjobb.Mikor ennél drágább olajat használtam eldugult egy év alatt a kipudogóm plusz vastagon állt a koksz a hengerfejen és okádta a füstöt. Mióta ez van benne szinte nem füstöl a kipufogója teljesen tiszta, a hengerfejemet levettem és a dugón meg a hengerfejen szinte semmi koksz lerakódás nem volt. Szóval szerintem simsonba meg ilyen régebbi gépekbe ami ásványi olajra van tervezve abba teljesen jó de azért egy 700 ezres robogóba nem raknám bele..
2013. okt. 30. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!