Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines autó turbóssá alakítá...

Benzines autó turbóssá alakításához hol lehet találni turbót?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Bizonyos típusok bizonyos motorvariánsához lehet kapni komplett készleteket. Amennyiben olyan motorral szerelt autót akarsz túrbósítani amihez az ebben jártas cégek nem kínálnak szetteket, úgy egyedileg kell megépíteni azt, már nem magát a turbót, csak meg kell találni a leginkább megfelelő turbó típust, és kiegészítőket ami a legoptimálissabb az adott motorhoz. Ez peddig azt jelenti, hogy több idő, és több pénz mire elkészül.
2013. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem ,köszönöm a választ. Olyan oldalt nem tudnál ahol ennek utána lehetne nézni?
2013. júl. 23. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Személy szerint én megszállottan szívó motor párti vagyok így konkrét oldalt most nem tudok mondani, de ha a google-be beírod az autód pontos típusát hozzá téve, hogy turbo kit, vagy turbo szett, biztos el tudsz már indulni valamerre. Bocs, hogy ennél konkrétabbal nem szolgálhatok.
2013. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!