Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autórádiónak biztosíték?

Déwke kérdése:

Autórádiónak biztosíték?

Figyelt kérdés

üdv. van egy fejegységem az autóban. be van kötve, működik is rendesen. vagyis eddig működött. az a helyzet hogy kicsapott egy kis biztosítékot. úgy van a rádióm megbiztosítva hogy a kapcsolt +12V-on és az állandó 12 V-on is van 1-1 kis üvegbiztosíték. az egyik 0,5A a másik 8A értékű. át volt nemrég rakva a rádió egy másik autóba, és mióta visszaraktam azóta ment is egy darabig, most viszont kicsapta. előfordulhat hogy rosszul dugtam vissza a kis biztit és alul volt biztosítva? mert a fejegység memóriájához fel kellett cserélnem az iso csatlakozónál a kapcsolt és állandó szálakat. ezt én úgy oldottam meg hogy lehúztam az üvegbizti saruját és megcseréltem a másik szál biztijével. előfordulhatott hogy esetleg rosszul dugtam át és a 8A-es került a kapcsoltra(aminek szerintem kevesebb kellene) és a 0,5A-es pedig az állandóra? (aminek szerintem nagyobb kéne)


a fejegységem egy MNC carguard CD164-es. ilyen: [link]


2013. júl. 23. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
A 0,5 ös kell az állandóra, ez a memória biztije, hogy ne felejtse el a beállított dolgokat. A 8 amperes pedig a kapcsolt, erről megy a rádiód.
2013. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!