Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az normális h "hosszúfénynél"...

Az normális h "hosszúfénynél" nem világít a műszerfal?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig kellene, sőt kötelező kék piktogrammal jelezni
2013. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most vettem a kocsit.Induláskor ez a fény világít.Ha átkapcsolom az "átlagosra" akkor kigyúlnak a műszerfalon a fények.Tehát látom h mennyivel megyek a fordulatot mindent.Ha ezen az induláskori fényen (az a "hosszúfényen") hagyom,akkor nem világít semmi (csak asszem az a logó, h be van kapcsolva a világítás (bár ebben sem vok biztos mivel állandóan kapcsolgattam most hazafele jövet)

Amúgy bocs ha hülye a kérdés,friss a jogsim (1. kocsi is).Szóval nagyon örültek nekem az autósok mivel végig ezzel az "alap fénnyel" azaz "hosszúfénnyel" mentem.Láttam aki szándékosan szintén elvakított.Így utólag jogosan.Jó tanuló vagyok... :D így viszont rendesen láttam az utat legalább.Viszont korrigálni szeretnék a jövőben ezen,ezért ha nem normális az, h nem világít a műszerfal akkor ezt orvosolni kell.

2013. júl. 23. 22:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kerdes,de èn nem Magyarorszagon szereztem a jogsimat.Tehàt tükörfodítast próbáltam alkalmazni szlovakról magyarra.(nem tudom minden alkatrèsz nevèt magyarul)Apám meghalt ès a családban èn vagyok az egyetlen sofőr.Szóval nem tudtam kitől megkèrdezni.A rövidítèsekèrt is bocs.Este már nem volt kedvem mindent kiirogatni.
2013. júl. 24. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!