Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » CPI Aragon 50ccm robogó...

CPI Aragon 50ccm robogó vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]


robogót szeretnék és ezt találtam 2013mas jól néz ki csak nem tudok róla semmit annyit ,hogy osztrák + mit tud a GP amit a sima nem ?


válaszokat előre is köszönöm


2013. júl. 23. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Osztrák? Lehet, hogy én tudom rosszul, de én úgy tudtam, hogy kínai. A helyedben inkább vennék Yamahát/Hondát, és valószinűleg újért nem adnék pénzt.
2013. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ennyit találtam a robogóról ezért írtam ,hogy osztrák


[link]


LEÍRÁS

Megbízható Osztrák minőség, igényes kidolgozás és kinézet több színben, 2 év gyári garancia, utólagosan gyors és pontos alkatrészellátás megfizethető áron, gyári tuning készletek és kiegészítők elérhető árakon.

2013. júl. 24. 17:06
 3/3 anonim válasza:
Haveromnak van sima ( nem gp ) elején tök szuper volt meg minden, lejárt a garija és utánna kezdett elromlani perpillanat most sem indul be :D
2013. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!