Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire jók ezek a gyári...

Mennyire jók ezek a gyári Bose hifik?

Figyelt kérdés
Akinek van ilyen rendszere az autóban,vagy hallott már ilyent..várom a véleményeket :)
2013. júl. 24. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Ez csak egy jól hangzó marketing, hogy Bose, és nem több. Hangzását tekintve még a drágább variánsai is csak az elvárható minimumot hozzák. Aki hallott már épített hifit autóban az tudja, hogy ugyan azért az árért sokkal jobb rendszert lehet össze rakni. Persze akinek csak annyi kell, hogy szóljon valami odabent, annak simán ez jelentheti az etalont, de annak aki tényleg élvezni akarja a zenét, a gyári rendszer (még az ilyen Bose cuccok sem) egyszerűen nem alternatíva.
2013. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát én is hallgattam,rátettem +6 Bass-t és hát hogy is mondjam,nekem nagyon kevés volt.De nem hiszem,hogy egyedül vagyok vele,hogy erős mélyládára van szükségem :D

nekem kevés volt a gyári mély.

2013. júl. 24. 13:19
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Idétlen hülyegyerekeknek nem ér semmit akiknek az az élvezett és a "zene", hogy tarkón veri őket a basszus és a rendszámtábla majdnem leesik a rezgéstől.

Olyan igényes embereknek akik viszont zenét akarnak hallgatni tiszta hangzásban, olyan hangerővel ami a fülre nem káros azoknak kitűnő rendszer a Bose és a hozzá hasonló hi-end auto hifi rendszerek.

2013. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért hülyegyerek azért valaki mert szereti az erős basszust?nem vagyok 18 éves,de éppen szeretem az erős basszust.De ebből az értelmes hozzászólásodból látom,hogy te magad is sugárzol az értelemtől.
2013. júl. 24. 14:08
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Mert talán normális akinek ez tetszik?: http://www.youtube.com/watch?v=8WYkZ_vFlYY

http://www.youtube.com/watch?v=eRkUQTlPmZA

Ez jelentené a zenét?:)) Ez csak irritáló ricsaj egy igényes fülnek!


Nahát a Bose soha nem fog arra a szintre süllyedni, hogy ehhez asszisztáljon! Ők értenek zenéhez, a hangzáshoz és a rendszereik adnak épp annyi basszust amennyire szüksége van!

2013. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
vkik lepontoztak titeket,de ha ők nem értenek egyet,akkor miért nem írják le a véleményüket?
2013. júl. 24. 16:33
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az igényes zenehallgatás valóban nem a mélyládánál kezdődik. Megmondom őszintén, még nem hallottam ilyen gyári rendszereket, de a +6 bass elárulja, hogy ez nem neked készült. 18 évesen még menő a 30 cm-es mélynyomó, amin dübörög a tuctuc, de ebben a kategóriában már a minél élethűbb, kiegyensúlyozott hangzás a cél. Hogy ezt mennyire tudják a Bose, B&O és egyéb gyári csúcshifik, azt sajnos nem tudom, de nem lehetnek rosszak. Abban viszont biztos vagyok, hogy erősen túlárazottak, mint ahogy az lenni szokott gyári hifi és egyéb extrák esetén.
2013. júl. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem értem ezeket az "igényes zenehallgatás" dolgokat.A zene az ízlések és pofonok egyrészt.Másrészt meg szerintem attól,hogy van mélyláda az azt jelenti,hogy valami recsegő valami lesz belőle.Amúgy tisztán szól meg minden.

És csak hogy tisztában legyünk vele,ebben is van mélynyomó csak nem túl izmos.

2013. júl. 24. 17:39
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ami neked tisztán szól, az másnak bántaná a fülét. Az ilyen prémiumautók vásárlóközönsége nem dubstepet fog hallgatni az autóban, hanem mondjuk jazzt és klasszikusokat, amitől az emberek 90%-a szerint tisztán szóló rendszer helyből vérezne el. Itt nem az a lényeg, hogy 120 dB-lel dübörögjön a sub, hanem hogy a hangszerek úgy, és ott szólaljanak meg, ahogy és ahol azoknak kell. Hangszerek alatt nem szintetizátort meg számítógépet értek.
2013. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 peti971012 válasza:
100%
Hát nekem az A6-ban (c5) gyári BOSE van nagynavival. Ez 4db közép 4db magas és 1 mélynyomót képez. Hogy mit szól? A belső tükör le akar ugrani. Iszonyat szép tiszta a magastól a mélyig. Hangerőre a 3/4 skála felett már hallgathatatlanul hangos de még akkor is tiszta! Meghallgatok sokmindent de ez mindennel jól szól. Furcsa hogy a sima rádió az tényleg olyan mintha erőtlen lenne viszont pl transmitterrel meg erőre kap az egész. Én csak ajánlom.
2015. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!