Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek meg lehet oldani?...

Szerintetek meg lehet oldani? Autós kérdés.

Figyelt kérdés

Sajnos az én esetemben ez nem áll fenn, de ha volnék olyan vastag, hogy vegyek egy Mercedes W212 (E63) AMG-t, akkor meg lehetne kérni az AMG-t, hogy 6 fokozatú manuális váltóval dobja meg?

Ne kérdezzétek mi értelme, ez csak feltételezés.



2013. júl. 24. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindent lehet, kizárólag pénz kérdése az egész.
2013. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értelmetlen a kérdés. Szerintem van egy kis százaléka a vevőknek, aki még megvenné ezeket ( meg a többi baromi erős sportkocsit/limuzint) kézi váltóval.


Szerintem nincs olyan személyautóhoz fejlesztett váltó, ami hosszú távon elbírna ezzel a 7-800 Nm-rel, így problémás lenne a dolog. Bár pénzért minden megoldható.

2013. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Természetesen lehet kérni, én nemrég vettem egy 2013-as sl500-t r231-es típust. Ebben alapból automata váltó van és miközben sakkoztuk ki az árat extrákkal megkérdeztem manuális váltót is. És nemhogy drágább, de még olcsóbb lett volna vele, végül többek tanácsára az automatát választottam.
2013. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az SL-ből van manuális váltó, de az összes AMG automatával jön le a szalagról. Mondjuk én csak két esetben FOGADNÁM el az automata váltót: SLS AMG és Jaguar XFR-S. Különben akkor sem vennék automatát, ha még ők fizetnének nekem.
2013. júl. 24. 20:00
 5/5 anonim válasza:
SLS nagyon szép autó, de brutálisan túl van árazva, Jaguar-t kipróbáltam és az SL-el összehasonlítva nekem nem volt meggyőző. Én teljesen meg vagyok elégedve az automata váltóval, mert a váltófülekkel bele tudok szólni a váltásba. Korábban én is a manuális híve voltam egyébként.
2013. júl. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!