Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson fullad alapjáratról ha...

Simson fullad alapjáratról ha húzok neki egy csutka gázt és csak lassan emelkedik a fordulat sokat vagy keveset kap?

Figyelt kérdés

Meglett reszelve mini tuningosra, azóta csinálja ezt hogy alapjárat van, szép nem dadog, alapjáratról ha húzok neki kis gázt veszi egyből. Alapjáratról csutka gázt húzok nem reagál rá rendesen hanem dadog de emelkedik a fordulat .

Terheletlenül kipörög viszont terhelten nem. Szivatóval se nagy gázon se kis gázon nem tud járni.Terhelten 1 be is kis fordulatrol csutka gázt húzva csak fullad és nehezen indul el .51 es alapméretes henger 70 es fúvóka én arra tippelek hogy sokat kap milyen fúvókát tegyek bele?



2013. júl. 25. 20:18
 1/1 dani900 ***** válasza:
szerintem nem kellet volna reszelni, suttyó koromban én is beleestem ebbe a hibába, magas fordulaton talán egy hajszállal jobban ment, de ha nem forgattam szét, akkor használhatatlan volt. De, ha nem az a gond, akkor gyújtás, lehet, hogy rossz helyen van.
2013. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!