Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Festék spray-vel 1 vasat...

Kenmatnul kérdése:

Festék spray-vel 1 vasat fújtam de buborékok lettek rajta mivel tudnám kijavítani?

Figyelt kérdés
Muszáj lecsiszolnom az egészet újra?

2013. júl. 25. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Maga a festék lett buborékos, vagy ( ha fujtál rá ) a lakk?
2013. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet több okból is, a legalapvetőbb: hogyan készítetted elő a felületet?
2013. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
fehér színű volt megcsiszoltam letöröltem higitóval hagytam megszáradni kb 15 perc aztán fújtam
2013. júl. 25. 23:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg van a baj az a baj hogy mikor bekented rozsda maróval vagy gátlóval utána nem csiszoltad meg ismét és rajta maradt a feloldott vas oxid vagyis az a fehéres por a fémen ,ezt is lekellet volna csiszolni róla és csak utána festeni.De egy kis alapozó sem ártott volna a színre fújás előtt.
2013. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ÉS hogy tudnám kijavítani? mert nem nagy rész lett buborékos
2013. júl. 25. 23:36
 6/7 anonim ***** válasza:
A legjobb ha az egészet lecsiszolod mert attól hogy nem mindenhol hólyagos a festék attól még késöbb felválhat az egész.Inkább jobb ezt rendesen megcsinálni újból
2013. júl. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Leírom hogy lenne jó.

Csiszold le újból fémig.Vegyél rozsda marót /vagy gátlót nem tudom,hogy ismered.Ezzel kend be a lecsiszolt fémfelületet.Várd meg míg fehéres lesz a rákent rozsda maró,ezután csiszold le ismét.Majd jöhet az alapozó és a színre fújás.A higitó nem jó rozsa gátláshoz.

2013. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!