Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti nektek milyen motor kategór...

Verbőczi Dávid kérdése:

Ti nektek milyen motor kategória tetszik?

Figyelt kérdés
A cross motor vagy a túra vagy még a túra - sport motor kategóriák ? Nekem a cross az eléggé tetszik mert lehet vele aszfalton meg terepen is közlekedni . De a cross attól még bír nagy sebességgel menni az aszfalton ( kb. 70-nel és tudom a motor típusától is függ ) ? ( A leszóló kommentelőknek üzenem h sík hülye vagyok ha motorokról van szó )

2013. júl. 26. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a chopperek tetszenek.

Jó a hangjuk, tetszik a formájuk.

2013. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a gyorsasági tetszik a legjobban. Tetszik a formájuk,meg az üléspozíció, a vezetési élmény se rossz.
2013. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
88%
Naked bike
2013. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A choopper tényleg jól néz ki de szerintem a kormányának a fogása kényelmetlen ( persze nem biztos ) . És még a másik kettőn filózok :-)
2013. júl. 26. 11:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Kinézetre egy csinosabb (úgy értem, ízlés dolga, melyik) naked, használatra egy enduró, de hangulatosak a cruiserek is, csak ne legyenek agyonkrómozva, mert azt nem szeretem. Minél több fekete van egy motoron, annál jobb nekem, maga az idom lehet más is, de a blokk és környéke legyen mattfekete :) De tetszhetnek másmilyen motorok is, csak az idomosabbaknak sokkal kevesebb esélyük van rá. A bálnáknak pedig semmi (nekem már a V-Strom is nagy, a Goldwinget pedig nem tudom motornak tekinteni :D).

A cross nekem bőven túl magas (ahogy leginkább minden motor a cruisereken kívül).

A kormány fogása, gondolom, típusfüggő (nem teljesen értem, mit értesz alatta, nekem semmi bajom vele), ahogy szinte minden más is, a cruiserek mindössze kicsit hasonlóan néznek ki, alacsonyak, alacsony súlyponttal, kb. ennyi közös van bennük... Jó, biztos van még, de a kényelmesség (ami személyfüggő), hang, fordulékonyság az igencsak szóródik. Bár gondolom, mezőn egyik sem jó, ez a fő bajom velük, nem bírják a mezei hupákat és nyomvályúkat. Viszont túrázni szerintem teljesen jók, legalábbis annak, akinek méretben és lábtartásban kényelmesek.


Egyszer kacérkodtam a gondolattal, hogy veszek egy fekete Choi Norit, apró fehér halálfejeket matricázok rá s azzal járok boltba... Az lenne az extrém sport, mert egy nagyon-nagyon rossz, többé-kevésbé meredek földút végén lakunk, ami a nyomvályúk miatt normál motorral is figyelmet igényel, biciklivel kissé ijesztő (de én eleve rossz vagyok biciklizésben) s kegyetlen a rugózás hiánya miatt, de ha erre még pici kerekeket is rakunk, az biztosan poén...

2013. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Hát cross motorral legálisan közúton nem mehetsz. Tehát az nálam kilőve.

Viszont Magyar utakra a legideálisabb motor az endúró. Meg nekem tetszenek még a túra endúrók is.

2013. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Supermotyó:DD

Igaz speedem van, de majd egyszer eljön a supermoto kora is.:)

2013. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a cross motorok jönnek be nagyon (2T), és a sportmotorok, de abból is a feketék, ami elég ritka. De az ősszel rengeteg keresés után sikerült hozzájutnom álmaim motorjához: egy fekete-piros Suzuki GSX-R 1000 :D
2013. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Atti2 válasza:
Nekem a túra motorok jönnek be,BMW F-650,Honda Deauville,Yamaha 750 Ténéré.
2013. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nehéz el kell dönteni mit akarsz ha nincs mind kettőre pénz,ha csak saraskodni bohóckdoni meg jobban néz ki a cross /csak a cross üzem órás akkor enduro -inkább/ Régi endurok is mennek 120-140 et ha rendbe van le is lehet papíroztatni a megfelelő okmányok birtokában. Gyorsasági csak aszfaltra hatalmas gyorsulás adrenalin ha legaláb 600-ast vagy a felett veszel. Lehet messze menni a gyrosaságival is. Nálam a túra nem nyerő.

De ha csak a faluba keméynkedni kell meg fiatal vagy akkor enduro alkatrész sokkal ritkábban cserélsz mint eggy cross on és lehet csapatni mindenhol vele.

2013. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!