Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Ts 125 (1988) motorba...

Suzuki Ts 125 (1988) motorba drágák az alkatrészek? Vélemények róla? Mert most szeretnék eggyet venni . Elvileg kitűnő állapotba van . Stb csak olvastam róla hogy drágák hozzá az alkatrészek ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

#Suzuki #suzuki ts125 #ts 125 1988
2013. júl. 26. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet benne ráció, hisz nem egy közkedvelt fajta. ebben a köbcenti tartományban mz, meg etz ből vna sok.

és minél több van, annál több, és olcsóbb az alkatrész.


szóval vehetsz ilyet, mert megbízhatóbbak a japán gépek, mint a mz pl, de azrt egy jó etz val nembiztos hogy versenyre kel szervízigényesség terén.

továbbá az egészbiztos hogy nemfogsz kapni minden sarkon hozzá alkatrészt ugymint mz, etz esetében.

2013. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is ettől félek .. hogy nem találok hozzá alkatrészt :/ mondjuk amiket láttam hirdetéseket ts 125 ről egyet se láttam olyat hogy hibás lett volna .. mindegyik működőképes hirdetés volt ! de itt merül fel az hogy mivan ha pont nálam romlik el pár hónap múlva ...
2013. júl. 26. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:

ne igen, pont ez az.

amugy jó megoldás lehet, ha felhívsz pár tulajt.

megkérdezed mióta vna nála a motor, és miket csinált rajta.

és ha belebotlasz egycsapágycserésbe vagy iylesmi komylabb alkatrész cserés emberbe, akkor kifaggatod szépen mennyiért, és hol vett alkatrészt hozzá.


de olyanokkal ne foglalkozz, aki aztmondja hogy mindenhol kapni, meg ennek sose lesz baja, megköszönöd és lerakod a telot.

a válasz adásából ahogy mondja az illető ugyis megtudod hogy csinált e rajta valamit.

2013. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen , ez jó ötletnek tűnik ! :) olvasgattam egy két tesztet volt olyan akinél 4 évig volt egy suzuki és azt írta hogy egyszer sem kellet hozzányúlni , volt akinek gyujtásproblémája volt .. az még a jobbik eset ha csak a gyujtás :)
2013. júl. 26. 18:00
 5/5 A kérdező kommentje:
meg én attól félek hogy sokat fog enni
2013. júl. 27. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!