Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kis pénzért használtan mindenk...

Kis pénzért használtan mindenki a Suzukit javasolja de ÚJ autókén milyen a swift?

Figyelt kérdés

Tehát 2-3m közötti uj autóként a legjobb választás a swift ?


Egyik ismerősom szerint 2005 től igaz nagyot változott a swfit Szebb lett jobb lett, még jobb lett a menetteljesítménye töréstesztje, egyszóval jobb lett mint az előzők de...

Elvesztette árelőnyét sőt a legújabbak a 1.2 fiat motorosakra ez hatványozottan igaz ÚJ Swiftet már nem éri meg megvenni a corsa, fiesta árba vannak és pl a fiesta futóműje váltója magas veri a belseje pedig luxusautónak tűnik a Swifthez képest.A ha motort nézzünk a teljesítmény 1.2 1.3-as motor kategóriában 10-ed rangú dolog hisz nem azért veszünk 1.2 autót mert leakarunk tolni vele mindenkit a pályán.

És a fogyasztása sem jobb már az új Swifteknek sőt 1.6 kompakt autók fogyasztásával lehetne összehasonlítani.

a régi Swift telitalálat volt a kispénzű embereknek és most is az de az új már nem nagy durranás.

Az új Swift vásárlókat a külső design fogja meg és a régi Swiftre igaz híres 5 literes átlagfogyasztás varázsa.


2013. júl. 26. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Én is swift és fiesta között vacilláltam anno (1 éve).

Majd kipróbáltam mindkettők. És a fiesta győzött. Szerintem szebb belül nem csak szerinte szebb. Munkába járás 90.el 5,1 valós fogyasztás. 0-100ra elvernek a swiftek de ha elsőzni kell a fiesta jobb. 80ról az új 1.2 swofteket

2013. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem többé vagy kevésbé, az összes modell túl van árazva. Még a legalapabb változatok is. Ez van. Ahogy nőtt a presztízs, úgy nőtt az ár is. Viszont a használt autó piacon az új árnak a töredékéért lehet már kapni szépen megkímélt Suzukit. Újonnan biztosan nem, de használtan, ha lenne rá szükségem/lehetőségem talán beruháznék egy Swift 2-re. :)
2013. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ez a Swift már nem az a Swift. Sokkal minőségibb lett, mint az elődei. Ez pedig tükröződik az árakon is. Én ma már nem vennék kis és középkategóriás autókból újat, hihetetlen, hogy 3-4 milliókat elkérnek értük. Akkor már inkább veszek pár éves kocsit fele áron.
2013. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!