Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A cigányok miért szeretik a...

A cigányok miért szeretik a Mercedest?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért pont a Mercit. Báffyhunyadon a cigánypalotákat is óriási Mercedes emblémák ékesítik.
2013. júl. 27. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Azt gondolják ha most vesznek egy nagy mercit akkor ök a nagy emberek semmi másért azt is lehet hogy 7-év hitelre veszik!
2013. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Szted kapnak hitelt?...lopják.
2013. júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Mert a múltban ragadtak és azt hiszik hogy a Mercedes "A legmenőbb nyugati autó" mint a 80-90es években. Csóró cigányoknak akkoriban Ladájuk, pénzesebbeknek Mercijük volt. Még pár év és suzkiszvift embléma lesz a kapukon. :)
2013. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Nemrég láttam ezeket a palotákat, igaz Mercedes emblémát nem láttam egyiken sem, és a fényképeket gyors átnézve, azokon sem volt, de egy-két helyen láttam csak egy szakadt mergát a ház előtt. Inkább furgonok(transporter meg társai) meg régi daciak álltak a házak előtt. Amúgy nem lakják ezeket a házakat, csak pár van elkészülve, de ott az alsó szinten egy putrit rendeztek be. De ha a házat így megcsinálják, utat már nem, térdig érő gödrök a kavicsos úton, pedig ha ilyen palotát építenék, bizony az utat is rendbehozatnám. megértem megfordulni az egyik utcába, de így is kb. 50 métert kellett tolatnom, hogy megtudjak, mert ha belemegyek a térdig érő gödörbe, akkor ott is marad az autó
2013. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

"...mint a 80-90es években. Csóró cigányoknak akkoriban Ladájuk, pénzesebbeknek Mercijük volt."


Azért a 80-as években szerintem sokan szerettek volna Ladát a cigányokon kívül is. Sőt még a 90-es években is elég sokan jártak azzal szintén a "színeseken" kívül.

2013. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert attol erzik magukat RAJnak es uriembernek. Sajnos az intelligenciajuk erre nem jogositja fel oket, valamitol annak kell erezzek magukat.
2013. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a kockalámpás Mergák még nagyon jók voltak és kitűntek, azután már elkopott a fényük.
2013. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
3# vagyok. 90es vége-2000es éveket akartam írni.
2013. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mert a cigányok a legnagyobb sznobok, a státusz szimbólumok megszerzésével akarják megmutatni milyen "úriemberek". Az olvasás útján történő információ szerzés viszont nem az erősségük, különben tudnák, hogy a Mercedes a mélypontot 1995 és 2005 között érte el a minőség terén, gyakran a meghibásodás sűrűsége kenterbe verte a sokat szidott francia autókét is.
2013. szept. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!