Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik Girela runner 50es az...

Melyik Girela runner 50es az amelyik 10-12 lóerős gyárilag és 90et simán viszi? Azt tudom hogy vízhűtéses, de sok hirdetésnél nem tüntetik fel a lóerőt vagy a típust.

Figyelt kérdés
honnan lehet ezt megállapítani?

2013. júl. 27. 14:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ja, híresen jó robogók.... és a robogóknak híresen nagyot csal a km óra mutatója felfele.


Mint már írtam korábban, lejtőn lefele (ha a vezető madárcsontú) elérheti a 80-85-öt esetleg. Márpedig ezekből a videókból nem derül ki, hogy hol mentek velük.

Azt meg, hogy youtube-on azt állítják, hogy gyári a motor, nem kell szentírásnak venni.

2013. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mindent elhiszel ami jútúbon van? :D
2013. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
2013. júl. 30. 12:11
 14/19 A kérdező kommentje:
utolsó mondatok!!!!
2013. júl. 30. 12:11
 15/19 A kérdező kommentje:
bocsánat a műszaki adatok előtti bekezdés!!!!
2013. júl. 30. 12:12
 16/19 anonim ***** válasza:
Ja, ez megint azt bizonyítja, amit harmadszor írok le: lejtőn lefele!!!
2013. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
enyhe lejtő 90!szerinted milyen lejtő kell plusz 40km/h?szerintem próbálj ki egy ilyen motort ha ennyire skeptikus vagy!sehol nem úgy megy mint egy normál 50es!ha régi motorokat veszük mennyen 45el!mert kicsit lassabb mint egy autó ezt érzékeled!ha egymás mellet megyünk és én leelőzőm és az autókat is bőven kényelmesen akkor miért mondod hogy 50nél nem megy többet?nem volt lejtő és nem percekig előztem!naponta járok autóval és érzi az ember a sebeséget!!!80-85 simán ment a motor!és bizt nem 125ös volt!annyi extra volt hogy egy replica kipufogó volt rajta!látod a videókat van kismillió cikk is hogy miket megy a motor és te még mindig kötekszel!
2013. júl. 30. 13:07
 18/19 anonim ***** válasza:

Most mit akarsz ezzel a cikkel bizonyítani?


Le van benne írva, hogy 4 (NÉGY) lóerő a motor, nem 10-12 és, hogy lejtőn lefele nagy nehezen sikerült 90-el menni vele óra szerint (ami kb. 75-80-at jelent).


Egyenes úton egy átlagos 70 kilós felnőttel jó, ha 70-75-öt ki lehet belőle préselni. És, hogy értsd ez a VÉGSEBESSÉGE. Az utazója meg kb. 60.


A fizikát nem lehet megb*szni. Egy 50-es motorból jelenleg ennyit lehet kihozni.

2013. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Húha, látom okos emberrel van dolgunk...

Na, akkor még egyszer. LEJTŐN nagy nehezen kipréselt belőle 90-et ÓRA szerint. Az valósan kb 80 (!) lehetett. Hidd már el, hogy csal az a rohadt mutató.


egyébként én nem mondtam eddig sem, hogy 50 a max sebessége. Az olyan 75-80 körül van. Az utazó meg ténylegesen 65-70 körül. Képzeld, én is ültem már Runner-en, az se megy sokkal jobban, mint a többi robogó (sr50, Aerox, f12, Stalker, stb)


A másik: nehogy nekem azt mondd, hogy egy kocsiban ülve és egy robogón te ugyanúgy érzed a sebességet. Ebből látszik, hogy nem sokat ültél még motoron.


Belinkeltél pár videót, és egy cikket. És akkor mi van? Ennyi erővel mindent el kell hinni, ami a neten kering?


Végeredményben hiába gondolod, hogy gyorsan mész, ez akkor is csak egy ugyanolyan kávédaráló, mint a többi. És még valami: ezzel is csak 40-el mehetsz max szabályosan!

2013. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!